VV BERKUM

Sponsoren

         VV Berkum App
        
  apple         android
        Wedstrijdprogramma
           Standen & Uitslagen

facebook  twitter  instagram

De cijfers bij Berkum TV

In het succesvolle seizoen 2016/2017 is de introductie van BerkumTV zeker niet onopgemerkt gebleven. We blikken hier graag even terug op het eerste seizoen, waarin Roeland Manschot tweewekelijks de wedstrijden en interviews via de lens bekeek, en filmde.

 

Vast item aan het einde van de afleveringen was de vraag naar een waarderingscijfer voor een VV Berkum gerelateerd onderdeel. Een soort van 'Ranking the clubstars'  Daarmee hoopten we aan het eind natuurlijk een mooi gemiddeld cijfer te presenteren, maar meer is dit individuele cijfer een uitmundende kwalificatie voor de vele vrijwilligers binnen de VV Berkum geledingen 

Het totale eindcijfer van VV Berkum in het seizoen 2016/2017 is een       8,2
'n Perfecte score natuurlijk, en met de ambities binnen de club een mooie uitdaging om dat cijfer volgend seizoen nog hoger te laten eindigen.
Door op de foto's te klikken kijk je nogmaals naar de interviews en de toelichting bij de gegeven cijfers

      

 In de eerste aflevering stelt hooftrainer Arno Hoekstra zichzelf voor, en geeft hij in  een interview in de nieuwe BCB na de wedstrijd Berkum - SVZW een 8 voor de
 technische staf    

  

 


 Na de realisatie en de opening van de nieuwe Rabo businessruimte  kijken we er  rond met  Roel van 't Oever na de wedstrijd Berkum - VSCO'61. Trots terugkijkend  op de werkzaamheden geeft hij een overtuigende 10 voor de vrijwilligers die mede  de totstandkoming van de businessclubruimte realiseerde. Een tien met de T van  Trots dus

 

 

 In de week dat de wedstrijd Berkum - FC Zutphen gespeeld werd, bezochten we  de training van Berkum VR1, dat recent ook de eerste periodetitel pakte. Met  hoofdtrainer van vrouwen 1  Don la Grand praten we over het meisjes en  vrouwenvoetbal. Hij geeft daar in de huidige situatie een 7 voor

 

 

 


 In het najaar was er na de wedstrijden ook een kennismaking met de nieuwe  spelers binnen de selectie. Na de wedstrijd Berkum - Bennekom kwam verdediger    Jasper Bremmer aan het woord. HIj gaf een 7,5 voor de verdedigingslinie bij  Berkum 1 

 

 

 


 De vrijdag voorafgaand aan de eerste speelronde na de winterstop Berkum-  Vroomshoopse boys is het druk op ons sportpark. Weekblad De Swollenaer is  aanwezig met fotograaf Pedro Sluiter en journalist Mark de Rooij om te artikel te  schrijven over Berkum TV en de Voetbalvitaminen. Voor Berkum TV een mooi  moment om de voorbereidende werkzaamheden voor de zaterdag te filmen en te  bespreken. Herman van der Vegte geeft een 8 voor de onderhoudsgroep op vrijdagmiddag.

 

 


 De succestrainer van Berkum JO17-1 Alain Michel komt aan het woord na de  wedstrijd Berkum - GA Kampen. Voorafgaand aan dit gesprek keken we mee bij de  training en spraken we met Alain over de ontwikkelingen en de mogelijke  successen in het jeugdvoetbal. De jeugdtrainer die samen met Johan uit den  Bulten en de junioren strijdt voor promotie naar de vierde divisie gaf een 8 voor  het  jeugdvoetbal.

 

 

 

 Voormalig voorzitter Peter Lips trad dit seizoen toe tot de ledenraad van het  districtsbestuur van de KNVB. Berkum TV feliciteerde hem na de wedstrijd Berkum -  WHC en praatte met hem over zijn nieuwe functie, zijn vrijwilligerswerk bij VV  Berkum en voor Berkum 1 gaf hij desgevraagd als tussentijds prestatiecijfer een    7,5 

 

 


 OP een drukke zaterdag is Berkum TV te gast in de Berkum fanshop.  Jaap Jan  Kooistra is daar bij toerbeurt één van de vrijwilligers die de verkoop en de winkel  bemand op woensdagmiddag of zaterdag. Het vrijwilligerswerk vind hij  vanzelfsprekend en leuk om te doen. Voor het team dat zich inzet voor de VV  Berkum fanshop  geeft hij een 8 

 

 

 Het blijft altijd leuk om naar te kijken!! Het pupillenvoetbal op woensdagmiddag.  Hoofdtrainer en coördinator van onze pupillen is al jaren Piet Diender. Hij leerde  o.a.  eerste elftalspelers Timo ter Haar en Jorben Nieuwenhuis de basistechnieken.  In de uitzending waarin ook en samenvatting te zien was van Berkum - DETO  spraken we  uitgebreid met Piet Diender over de groei in de afgelopen jaren en het  selectiebeleid. Voor de ranking geeft hij een 7 voor het pupillenvoetbal bij VV  Berkum 

  

 

 

 Berkum TV was voorafgaand aan de wedstrijd Berkum - Dos 37te gast bij  een  activiteit van de supportersvereniging. Een club van vrolijke mensen streden tegen  elkaar met het klootschieten. Voorzitter Albert Oelen gaf een uiteenzetting van de  activiteiten van de betrokken supporters. Herman Hultink geeft een 9,5 voor de  supportersvereniging.

 

 

  In deze aflevering geen ranking of clubcijfer. Deze extra aflevering
  laat ons nog eens genieten van de beelden van het kampioenschap 
  na de wedstrijd VV Bennekom - Berkum op 6 mei 2017. Het is de best   bekeken en hoogst gewaardeerde Berkum uitzending

 

 

 Een week na de euphorie van het kampioenschap was de wedstrijd Berkum - de    Esch de laatste wedstrijd die in samenvatting te zien is. Met man of the  match/  gedeeld Salverda-Swollenaer topscorer Chris van der Meulen hebben we een  positieve afsluiting. Gevraagd naar het cijfer voor de spelersgroep van Berkum 1    geeft hij een 10 

 

 

We wensen iedereen een fijne vakantie. 

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved VV Berkum.