VV BERKUM

Sponsoren

         VV Berkum App
        
  apple         android
        Wedstrijdprogramma
           Standen & Uitslagen

facebook  twitter  instagram

Sluiting velden en zomeropening kantine

Vanaf aanstaande maandag zijn alle natuurgrasvelden gesloten t/m half augustus. In deze zomerperiode worden de velden onderhanden genomen door de gemeente Zwolle en krijgen de velden de gelegenheid om te herstellen van het afgelopen seizoen. Dit geldt voor veld 2, 3, 4 en het pupillenveld achter het tribunegebouw. Het is dus niet toegestaan om gedurende deze periode de grasvelden te betreden.


Gelijktijdig zijn ook de kleedkamers 1 t/m 4 en 9 t/m 14 gesloten. Kleedkamers 5 t/m 8 blijven gedurende komende zomer wel open evenals de miniarena.


Daarnaast wordt deze zomer het kunstgras op ons hoofdveld vervangen. Een planning hiervoor wordt op een later moment bekend gemaakt. Het schema met de trainingstijden 2017-2018 zal naar verwachting medio augustus op de website worden gepubliceerd.


De kantine is deze zomer elke donderdagavond vanaf 20:30u open. Tevens is de kantine op zaterdag geopend van 15:00u t/m 18:00u.

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved VV Berkum.