VV BERKUM

Sponsoren

         VV Berkum App
        
  apple         android
        Wedstrijdprogramma
           Standen & Uitslagen

facebook  twitter  instagram

Vacature vrouwenbestuur VV Berkum!

Ook zo genoten van het Nederlands vrouwenelftal dat Europees kampioen is geworden? Dan hebben we een hele vacature voor je! Kom ons vrouwenbestuur versterken als technisch coördinator! Vind je het leuk om je bezig te houden met het technisch beleid van de vrouwen en meiden van VV Berkum, meld je dan aan bij voorzitter Joanne Kistemaker Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De taken van de technisch coördinator zijn onder meer het ontwikkelen, uitvoeren en toezicht houden van het technische beleid van de vrouwenafdeling van VV Berkum. Je stelt per leeftijdscategorie vast welke vaardigheden de spelers moeten worden aangeleerd. Je zorgt voor een goede overgang van de junioren naar de senioren. Stelt samen met de hoofdtrainers trainingsprogramma ́s vast per leeftijdscategorie en heeft regelmatig overleg met de trainers. Ook ben je verantwoordelijk voor het maken van de teamindeling van het nieuwe seizoen. Lijkt het je wat? Laat het ons dan weten!

kousen

Copyright © 2015. All Rights Reserved VV Berkum.