VV BERKUM

Sponsoren

         VV Berkum App
        
  apple         android
        Wedstrijdprogramma
           Standen & Uitslagen

facebook  twitter  instagram

Koude douche voor MO15-1

De meiden van VV Berkum MO15-1 waren zaterdag 30 september te gast bij PEC-Groningen. Aan de meiden de eer om de 'middenstipdoek' naar het veld te dragen. Om half acht renden de voetbalsters het veld op en werd het doek uitgespreid. Op hetzelfde moment waren ook de sproeiers aan, dat leverde dus voor alle meiden een nat pak op. De kletsnatte meiden dropen voor het beginsignaal weer af. De rest van de wedstrijd mochten ze samen kijken vanaf de tribune. Echt een fantastisch feest voor deze enthousiaste groep voetbalsters van MO15-1! Op naar het volgende bij PEC!

MO15 bij PEC

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved VV Berkum.