• Berkum 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dohmen, JosMedische stafVerzorger
    Eustacia, DavyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Karel, NickTechnische stafKeeperstrainer
    Korterik, RonaldMedische stafVerzorger
    Schuurman, RaymondTechnische stafTrainer/coach
    Teunissen, ErikTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Teunissen, ErikOverige stafTeammanager
    Toering, AndreOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Bacuna, JohnsenTeamspelerAanvaller
    Bakker, BjörnTeamspelerMiddenvelder
    Brouwer, JelleTeamspelerDoelverdediger
    Hoof, Dominic vanTeamspelerDoelverdediger
    Huisman, JasonTeamspelerVerdediger
    Kaluzi, YannickTeamspelerAanvaller
    Kooke, ThomTeamspelerMiddenvelder
    Meulen, Marc van derTeamspelerMiddenvelder
    Nieuwenhuis, JorbenTeamspelerVerdediger
    Piljic, AndrejTeamspelerAanvaller
    Telgen, NiekTeamspelerMiddenvelder
    Veen, Patrick van derTeamspelerVerdediger
    Veurink, HuibTeamspelerDoelverdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 apr. 20:00Berkum - Rohda Raalte 1Sportpark de Vegtlust
    6 apr. 14:30Flevo Boys - BerkumSportpark Ervenbos
    13 apr. 14:30Berkum - DETOSportpark de Vegtlust
    20 apr. 14:30SDC Putten - BerkumSportpark Putter Eng
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.ACV - Berkum1 - 1
    23 mrt.Berkum - Excelsior'312 - 4
  • Poulestanden Berkum (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Staphorst23137346281846
    2Sparta Nijkerk23144531201146
    3Excelsior'3122127341202143
    4ACV23127443251843
    5Urk22117435231240
    6AZSV2212463126540
    7SDC Putten238783930931
    8DUNO D2293103938130
    9Flevo Boys2385103135-429
    10Genemuiden SC2384113538-328
    11Berkum2384113338-528
    12csv Apeldoorn2375113844-626
    13Buitenpost2165102338-1523
    14DETO2151152441-1716
    15WHC2144133149-1816
    16SVZW2326152754-2712

    Poulestanden Berkum (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn00000000
    2AWC00000000
    3AZSV00000000
    4Bataven00000000
    5Berkum00000000
    6DETO00000000
    7DFS sv00000000
    8DUNO D00000000
    9Excelsior'3100000000
    10RKHVV00000000
    11RKZVC00000000
    12SDC Putten00000000
    13Silvolde00000000
    14Sparta Nijkerk00000000
    15SVZW00000000
    16WHC00000000

    Poulestanden Berkum (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Go Ahead Kampen 111008083
    2Berkum11008173
    3De Zweef 111007073
    4Rohda Raalte 111006063
    5DETO11005053
    6SVZW11005053
    7WHC11005143
    8ZAC 111005143
    9WVF 111004043
    10DOS '37 111005233
    11Dalfsen 111003033
    12Excelsior'3111003033
    13Sparta Nijkerk11003033
    14De Tukkers 111003033
    15IJVV 111005323
    16Epe 111003123
    17KHC 111003123
    18EMMS 111002023
    19Nunspeet 111002023
    20SCD '83 111003213
    21SV Zwolle 111003213
    22Hierden 111002113
    23SDC Putten11002113
    24Vroomshoopse Boys 111001013
    25USV 111002203
    26Oene 111000003
    27Den Ham 110012200
    28Heino 110010000
    29Be Quick '28 1100123-10
    30Enter 1100123-10
    31asv Dronten 1100112-10
    32SVI 1100112-10
    33Wijhe '92 1100101-10
    34NSC Nijkerk 1100135-20
    35Broekland 1100113-20
    36DSV '61 1100113-20
    37OZC 1100102-20
    38VVOG 2100102-20
    39SVVN 1100125-30
    40v.v. Hellendoorn 1100103-30
    41HHC Hardenberg 2100103-30
    42Hulzense Boys 1100103-30
    43Swift '64 1100103-30
    44Dieze West 1100115-40
    45Go Ahead Kampen 2100115-40
    46Hattem 1100104-40
    47Hardenberg '85 1100105-50
    48Helios 1100105-50
    49Colmschate '33 1100106-60
    50SP Teuge 1100118-70
    51Dedemsvaart 1100107-70
    52CSV'28 1100108-80

    Poulestanden Berkum (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epe 111006153
    2csv Apeldoorn11005053
    3Dalfsen 111004133
    4WSV 111004223
    5Rohda Raalte 111002023
    6WVF 111003213
    7Berkum11002113
    8KHC 111001013
    9ZAC 111003303
    10Hierden 111001103
    11WHC10013300
    12IJVV 110011100
    13Nunspeet 1100123-10
    14Oene 1100112-10
    15Voorwaarts T 1100101-10
    16SCD '83 1100124-20
    17Go Ahead Kampen 1100102-20
    18USV 1100114-30
    19SV Zwolle 1100116-50
    20AGOVV 1100105-50

    Poulestanden Berkum (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 111005053
    2Berkum11005143
    3Sparta Nijkerk11005143
    4Vroomshoopse Boys 111003033
    5RKZVC11005323
    6DFS sv11002113
    7De Tukkers 111001103
    8AZSV11001103
    9Rigtersbleek 110011100
    10AZSV 210011100
    11Woezik 1100112-10
    12Bataven100135-20
    13DSVD 1100103-30
    14Beuningse Boys 1100115-40
    15WSV 1100115-40
    16Epe 1100105-50

    Poulestanden Berkum (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV11005053
    2AWC11005143
    3Sparta Nijkerk11005143
    4DOS '37 111004133
    5Berkum11003123
    6DUNO D11002023
    7Rohda Raalte 111002023
    8Silvolde11002023
    9Tubantia 111002023
    10Bennekom 111002113
    11Quick '20 111002113
    12WVF 111001013
    13DFS sv11002203
    14Vroomshoopse Boys 111002203
    15Barbaros 111001103
    16ESA 111001103
    17csv Apeldoorn10012200
    18HSC '21 210012200
    19SDOUC 110011100
    20Leones 110011100
    21Dalfsen 1100112-10
    22SVZW100112-10
    23ZAC 1100101-10
    24KHC 1100113-20
    25DETO100102-20
    26Longa '30 1100102-20
    27RKZVC100102-20
    28De Tukkers 1100102-20
    29W.V.V.'34 1100114-30
    30Hierden 1100115-40
    31Juliana '31 1100115-40
    32Rood Wit 1100105-50

    Poulestanden Berkum (B1080 Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO D11007073
    2Berkum11006063
    3Rohda Raalte 111004043
    4Vroomshoopse Boys 111003033
    5Silvolde11002023
    6AZSV11002113
    7Sparta Nijkerk11002113
    8Barbaros 111001013
    9DFS sv100112-10
    10WVF 1100112-10
    11DOS '37 1100101-10
    12Bennekom 1100102-20
    13AWC100103-30
    14Tubantia 1100104-40
    15Quick '20 1100106-60
    16ESA 1100107-70

    Poulestanden Berkum (B1090 Mannen KNVB beker Amateurs 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV00000000
    2Barbaros 100000000
    3Berkum00000000
    4DUNO D00000000
    5Rohda Raalte 100000000
    6Silvolde00000000
    7Sparta Nijkerk00000000
    8Vroomshoopse Boys 100000000
  • 1e Periode

    PositieTeamGWGLVLDVDTDSPT
    1Excelsior'31
    2Genemuiden SC
    3Berkum
    4DFS sv
    5Ajax
    6Eemdijk
    7SDC Putten
    8Staphorst
    9AZSV
    10Zuidvogels HSV De 1
    11HZVV 1
    12Sparta Nijkerk
    13Urk
    14csv Apeldoorn
    15Huizen 1
    16NSC Nijkerk 1