• Berkum 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwhuis, BasOverige stafTeammanager
    Bredewold, RonaldOverige stafTeammanager
    Rheenen, Aron vanOverige stafTeammanager
  • Komende trainingen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:45Berkum 3 - Go Ahead Kampen 2Sportpark de Vegtlust
    6 nov. 12:00Vroomshoopse Boys 2 - Berkum 3Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)
    20 nov. 12:45DOS '37 2 - Berkum 3Sportpark Het Midden
    27 nov. 17:00Berkum 3 - Gramsbergen 2Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Berkum 3 - IJVV 22 - 2
    23 okt.JO12-2 - WVF JO12-34 - 3
    19 okt.Berkum - Excelsior '311 - 1
    16 okt.SVZW 2 - Berkum 31 - 1
    16 okt.JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-10 - 0
  • Poulestanden Berkum 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF 25320156911
    2DOS '37 252217528
    3Go Ahead Kampen 242118627
    4Dos Kampen 242116517
    5Sparta E. 242117707
    6Berkum 341305326
    7SVZW 25131111106
    8IJVV 2412111835
    9Hulzense Boys 25122121205
    10Vroomshoopse Boys 2411226-44
    11Gramsbergen 25113710-34
    12DZC '68 25113913-44
    13PH 24103311-83

    Poulestanden Berkum 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick '28 23300155109
    2Berkum 3311110734
    3IJVV 231117704
    4WVF 33003013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beunk, JesperTeamspeler
    Bouwhuis, BasTeamspeler
    Bouwhuis, MathijsTeamspeler
    Bredewold, RonaldTeamspeler
    Dijsselhof, Willem JanTeamspeler
    Goorman, ArjanTeamspeler
    Hofsink, RubenTeamspeler
    Hoolsema, FrankTeamspeler
    Jong, Remco deTeamspeler
    Kok, NielsTeamspeler
    Pierik, RubenTeamspeler
    Pleijsier, BartTeamspeler
    Sikkema, ArdTeamspeler
    Sikkema, HarmenTeamspeler
    Sluiter, PimTeamspeler
    Tempelman, AronTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Berkum 3

    VS

    Go Ahead Kampen 2

    30 oktober 202114:45 uur
    Sportpark de Vegtlust veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Berkum 3

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd