• Berkum 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rheenen, Aron vanOverige stafTeammanager
    Willems, PaulOverige stafTeammanager
  • Komende trainingen

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    di 03-mrt. 20:30Veld 56
    di 10-mrt. 20:30Veld 56
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 14:30Hatto Heim 2 - Berkum 3Sportpark 't Achterveen
    14 mrt. 14:30Berkum 3 - Gramsbergen 2Sportpark de Vegtlust
    21 mrt. 11:45DZC '68 3 - Berkum 3Sportpark Zuid (ingang 2)
    28 mrt. 16:45Berkum 3 - Sparta E. 2Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 feb.Berkum 5 - Berkum 7
    29 feb.Berkum VR2 - Go Ahead Kampen VR1
    15 feb.Berkum 3 - DOS '37 20 - 2
  • Poulestanden Berkum 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum 333009459
    2ZAC 23111144104
    3SVI 331119814
    4CSV'28 23003420-160

    Poulestanden Berkum 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WHC 215111328161234
    2Vroomshoopse Boys 216111439221734
    3Hulzense Boys 216102437221532
    4DOS '37 21684430201028
    5WVF 21572642251723
    6IJVV 2167272629-323
    7Gramsbergen 2166463831722
    8Dos Kampen 2166463131022
    9Berkum 3156362922721
    10Sparta E. 2165473834419
    11Go Ahead Kampen 2165292235-1317
    12DZC '68 3144191838-2013
    13SVZW 21541102944-1513
    14Hatto Heim 21631121351-3810

    Poulestanden Berkum 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vroomshoopse Boys 211006153
    2Berkum 211005143
    3HHC Hardenberg 211005143
    4DOS '37 211005233
    5Sparta Nijkerk 211004133
    6SVI 211004133
    7Wijhe '92 211004133
    8Excelsior '31 211003033
    9Rohda Raalte 211003033
    10Unicum 211003033
    11WHC 211003033
    12Berkum 411008713
    13NSC Nijkerk 211004313
    14KHC 211002113
    15Sparta Nijkerk 311002113
    16De Zweef 211002113
    17Excelsior '31 311001013
    18Nieuwleusen SV 211003303
    19VSCO '61 211003303
    20Oene 211002203
    21Gramsbergen 210013300
    22Hierden 310013300
    23Schalkhaar 210012200
    24WVF 3100178-10
    25SDC Putten 2100134-10
    26Hulzense Boys 3100112-10
    27IJVV 2100112-10
    28VVOG 3100112-10
    29Enter 2100101-10
    30DETO 2100125-30
    31Berkum 3100114-30
    32Schalkhaar 3100114-30
    33VVOG 2100114-30
    34Hulzense Boys 2100103-30
    35Lemelerveld 2100103-30
    36WZC Wapenveld 2100103-30
    37Zeewolde 2100103-30
    38TVC '28 2100115-40
    39WVF 2100115-40
    40SVZW 3100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, HenkJan van denTeamspeler
    Beunk, JesperTeamspeler
    Bouwhuis, BasTeamspeler
    Bouwhuis, MathijsTeamspeler
    Bredewold, RonaldTeamspeler
    Dijsselhof, Willem JanTeamspeler
    Hoolsema, FrankTeamspeler
    Kok, NielsTeamspeler
    Lambers, MarkTeamspeler
    Pierik, RubenTeamspeler
    Pleijsier, BartTeamspeler
    Pool, RichardTeamspeler
    Sikkema, ArdTeamspeler
    Sikkema, HarmenTeamspeler
    Sluiter, PimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hatto Heim 2

    VS

    Berkum 3

    07 maart 202014:30 uur
    Sportpark 't Achterveen veld 1 (Hatto H)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Berkum 3

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd