• Berkum 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Snijders, RaymonTechnische staf
    Zieleman, RamonOverige stafTeammanager
  • Komende trainingen

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    di 21-jan. 20:30Veld 2B8
    di 28-jan. 20:30Veld 2B8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 12:00Oene 2 - Berkum 4Sportpark De Hoge Kamp
    8 feb. 16:45Berkum 4 - Be Quick '28 2Sportpark de Vegtlust
    15 feb. 14:30SVI 3 - Berkum 4Sportpark De Siggels
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Berkum 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum 422005236
    2ZAC 4210145-13
    3Be Quick '28 3200213-20

    Poulestanden Berkum 4 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick '28 21182131102126
    2KHC 21073031102124
    3SVI 31173129131624
    4ZAC 21172237132423
    5WVF 3115242530-517
    6VSCO '61 2115151914516
    7Excelsior '31 3114252018214
    8Oranje Nassau 3112362140-199
    9Oene 2111551631-158
    10ASC '62 292161622-67
    11Swift '64 2111461824-67
    12Berkum 410028947-382

    Poulestanden Berkum 4 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vroomshoopse Boys 211006153
    2Berkum 211005143
    3HHC Hardenberg 211005143
    4DOS '37 211005233
    5Sparta Nijkerk 211004133
    6SVI 211004133
    7Wijhe '92 211004133
    8Excelsior '31 211003033
    9Rohda Raalte 211003033
    10Unicum 211003033
    11WHC 211003033
    12Berkum 411008713
    13NSC Nijkerk 211004313
    14KHC 211002113
    15Sparta Nijkerk 311002113
    16De Zweef 211002113
    17Excelsior '31 311001013
    18Nieuwleusen SV 211003303
    19VSCO '61 211003303
    20Oene 211002203
    21Gramsbergen 210013300
    22Hierden 310013300
    23Schalkhaar 210012200
    24WVF 3100178-10
    25SDC Putten 2100134-10
    26Hulzense Boys 3100112-10
    27IJVV 2100112-10
    28VVOG 3100112-10
    29Enter 2100101-10
    30DETO 2100125-30
    31Berkum 3100114-30
    32Schalkhaar 3100114-30
    33VVOG 2100114-30
    34Hulzense Boys 2100103-30
    35Lemelerveld 2100103-30
    36WZC Wapenveld 2100103-30
    37Zeewolde 2100103-30
    38TVC '28 2100115-40
    39WVF 2100115-40
    40SVZW 3100116-50

    Poulestanden Berkum 4 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 211005053
    2Berkum 211004043
    3DOS '37 211003033
    4NSC Nijkerk 211003033
    5KHC 211003123
    6Sparta Nijkerk 211003123
    7VSCO '61 211004313
    8De Zweef 211003213
    9HHC Hardenberg 211002113
    10Sparta Nijkerk 311002203
    11Vroomshoopse Boys 210012200
    12Excelsior '31 3100134-10
    13Nieuwleusen SV 2100123-10
    14Unicum 2100112-10
    15Berkum 4100113-20
    16WHC 2100113-20
    17Excelsior '31 2100103-30
    18Wijhe '92 2100103-30
    19SVI 2100104-40
    20Oene 2100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Borger, SamTeamspeler
    Dohmen, JosTeamspeler
    Jansen, RutgerTeamspeler
    Jong, Remco deTeamspeler
    Kanters, RobinTeamspeler
    Kieft, RensTeamspeler
    Meppelink, BertTeamspeler
    Schuring, GerbenTeamspeler
    Zieleman, MauriceTeamspeler
    Zieleman, RamonTeamspeler
    Zuidberg, MarkTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Oefenwedstrijd

    Berkum 4

    VS

    Berkum 9

    18 januari 202014:30 uur
    Sportpark de Vegtlust veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Berkum 4

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    0,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd