• Berkum 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Hendrik Jan deOverige stafTeammanager
    Pluim, RenéOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beenen, NiekTeamspeler
    Beltman, MartinTeamspeler
    Berg, Alrik van denTeamspeler
    Bronswijk, WouterTeamspeler
    Brouwer, CoenTeamspeler
    Buitenhuis, N.Teamspeler
    Jong, Hendrik Jan deTeamspeler
    Jong, Remco deTeamspeler
    Kerssies, M.Teamspeler
    Peters, JeroenTeamspeler
    Pielman, JariTeamspeler
    Platvoet, MatthijsTeamspeler
    Slomp, MartinusTeamspeler
    Westrik, ArjanTeamspeler
    Wezenberg, NiekTeamspeler
    Wissingh, WouterTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30Staphorst 4 - Berkum 6Sportpark het Noorderslag
    16 mrt. 16:15Berkum 6 - Avereest 2Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.HTC 4 - Berkum 65 - 5
  • Poulestanden Berkum 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 3981035122325
    2Staphorst 4981038182025
    3SC Genemuiden 6961231191219
    4Be Quick '28 494142321213
    5Avereest 2103342215712
    6Berkum 6103342427-312
    7HTC 4113351833-1512
    8WVF 5113082029-99
    9Nieuwleusen SV 3102171931-127
    10USV 28107833-253

    Poulestanden Berkum 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum 6320116976
    2Be Quick '28 63111151414
    3WVF 631111011-14
    4SVI 63102714-73

    Poulestanden Berkum 6 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSCO '61 411008173
    2Dos Kampen 411006063
    3Enter Vooruit 511005143
    4Elspeet 311004043
    5DETO 511007433
    6Hattem 311004133
    7Nunspeet 311004133
    8WHC 411004133
    9Zeewolde 511004133
    10asv Dronten 811003213
    11Avereest 211003213
    12Hatto Heim 511003213
    13Batavia '90 411003303
    14IJVV 411002203
    15Hoevelaken 610013300
    16asv Dronten 910012200
    17HHC Hardenberg 6100123-10
    18HTC 3100123-10
    19Unicum 4100123-10
    20ENC '09 1100147-30
    21Be Quick '28 4100114-30
    22Berkum 6100114-30
    23SDC Putten 8100114-30
    24WVF 5100114-30
    25FC RDC 3100115-40
    26DVS'33 Ermelo 8100104-40
    27ZAC 5100106-60
    28Dieze West 2 (B.M.)100118-70