• Berkum JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, RobinTechnische stafTrainer
    Wink, JurrieOverige stafTeammanager
  • Komende trainingen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 15:00Nunspeet JO19-1 - Berkum JO19-1Sportpark De Wiltsangh
    13 nov. 14:30Berkum JO19-1 - SC Bemmel JO19-1Sportpark de Vegtlust
    20 nov. 12:45Voorwaarts T JO19-1 - Berkum JO19-1Sportpark De Laene
    27 nov. 14:30Berkum JO19-1 - Rohda Raalte JO19-1Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.JO12-2 - WVF JO12-34 - 3
    19 okt.Berkum - Excelsior '311 - 1
    16 okt.JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-10 - 0
  • Poulestanden Berkum JO19-1 (0220 Onder 19 (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet JO19-14400127512
    2HHC Hardenberg JO19-1321013767
    3Grol JO19-142118627
    4SJO FC Dalfsen JO19-1412178-15
    5Rohda Raalte JO19-1412145-15
    6Longa '30 JO19-131118444
    7JO19-131026603
    8NEO JO19-1310289-13
    9Bon Boys JO19-13012310-71
    10Voorwaarts T JO19-13003310-70

    Poulestanden Berkum JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-13300130139
    2ZAC JO19-13102811-33
    3WVF JO19-13102712-53
    4SVI JO19-13102611-53

    Poulestanden Berkum JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO18-100000000
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    3ATC '65 JO19-100000000
    4AWC JO19-100000000
    5SC Bemmel JO19-100000000
    6Bennekom JO19-100000000
    7JO19-100000000
    8CSV'28 JO19-100000000
    9DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    10DVS'33 Ermelo JO18-100000000
    11DZC '68 JO19-100000000
    12Excelsior '31 JO19-100000000
    13Grol JO19-100000000
    14v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    15HHC Hardenberg JO19-100000000
    16Longa '30 JO19-100000000
    17Losser JO19-100000000
    18NEO JO19-100000000
    19Nieuwleusen SV JO19-100000000
    20Nunspeet JO19-100000000
    21OBW JO19-100000000
    22Orion JO19-100000000
    23Quick '20 JO19-100000000
    24Schalkhaar JO19-100000000
    25SJO HSC - Buurse JO19-100000000
    26Sparta E. JO19-100000000
    27Sparta Nijkerk JO19-100000000
    28SVZW JO19-100000000
    29De Treffers JO19-100000000
    30TVC '28 JO19-100000000
    31Unicum JO18-100000000
    32VDZ JO19-100000000
    33Voorwaarts T JO19-100000000
    34VVOG JO19-100000000
    35Zeewolde JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albino, DavidTeamspelerAanvaller
    Arron, JoshuaTeamspelerAanvaller
    Ates, BerdanTeamspelerVerdediger
    Bosgoed, WesselTeamspelerMiddenvelder
    Buiten, Tom vanTeamspelerAanvaller
    Fuller, DerkTeamspelerMiddenvelder
    Hoefman, JulianTeamspelerVerdediger
    Jordans, FinnTeamspelerDoelverdediger
    Koerhuis, VitoTeamspelerVerdediger
    Nieukoop, JasonTeamspelerMiddenvelder
    Scholten, MatthewTeamspelerMiddenvelder
    Schuit, KeesTeamspelerAanvaller
    Tikai, MilanTeamspelerMiddenvelder
    Veer, Daan van derTeamspelerVerdediger
    Wink, JaroTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Nunspeet JO19-1

    VS

    Berkum JO19-1

    30 oktober 202115:00 uur
    Sportpark De Wiltsangh veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Berkum JO19-1

    0220 Onder 19 (district A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd