Nadat Berkum de poulefase overtuigend had gewonnen (4x winst, 2x gelijk) moest het in de kwarfinale aantreden tegen Dieze West
Berkum had in deze wedstrijd niet de vorm van de voorafgaande dag en werd door Dieze West (de latere winnaar van het toernooi) binnen 5 minuten op een 2-0 achterstand gezet. Toen Jeroah Balubun voor de aansluitiingstreffer had gezorgd, leek het er even op dat Berkum in de resterende 7 minuten nog op gelijke hoogte zou kunnen komen. Dieze West drukte deze hoop echter vrij snel de kop in door uit een counter de 3-1 op het scorebord te zetten. Nadat Dieze West Berkum had uitgeschakeld won het ook de halve finale tegen CSV '28 (2-1) en de finale tegen ZAC (2-1) .
De 19 doelpunten die Berkum in dit toernooi scoorde kwamen op naam van Randy Vink (7), Dean Vreugdenhil (4), Lars van Gerner (3x), Jeroah Balubun (3x), Daan van der Veer en Jan van der Sluis.