• Contactpersonen VV Berkum

  • Algemeen Bestuur      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Secretaris Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    Penningmeester Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Arjen Schepers 06-13278469 Btzvvberkum@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Sascha Schuurman   sascha9@home.nl
    Zie portefeuilleverdeling Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Zie portefeuilleverdeling Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Portefeuilleverdeling Algemeen Bestuur      
    Portefeuilles Naam Telefoonnummer Mail
    Voetbaltechnische Zaken  Arjen Schepers 06-13278469 Btzvvberkum@gmail.com
    Facilitair / Business club Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Dames / Meiden/applausbeleid Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Senioren (3e t/m 9e) / Supportersvereniging/vrijwilligers/clubhuis Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Jeugd (jun. en pupillen)  Sascha Schuurman   sascha9@home.nl
    Wedstrijdzaken / PR & Comm. / Werkgeverszaken Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    ICT/Sportlink/commercie Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Bestuursgroep Commercie      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Louis Weenink (vz) 06-51400393 l.j.weenink@ziggo.nl
    Bestuurslid Henk Visscher 06-54223707 info@henkvisscher.com
    Bestuurslid Rainer Fröhlich 06-21261816 info@frohlich.nl
    Bestuurslid Marc van der Meulen 06-50902280 marcvdmeulen@hotmail.com
    Sponsorcontracten Marc Mac-lean 06-38361723 marc_mac-lean@hotmail.com
    Secretaris Martijn de Munnink  06 15904518  martijndemunnink@home.nl
    Afgevaardigde AB Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Bestuurscommissie Services      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Marc van der Meulen 06-50902280 marcvdmeulen@hotmail.com
           
    Bestuurscommissie Acquisitie      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Rainer Fröhlich  06-21261816 info@frohlich.nl
           
    Bestuurscommissie Business Club Berkum      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Henk Visscher  06-54223707 info@henkvisscher.com
           
    Bestuurscommissie Relatiebeheer      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Louis Weenink  06-51400393 l.j.weenink@ziggo.nl
           
    Bestuursgroep Communicatie      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Marcel Hindriks 06-26674851 marcel.hindriks@gmail.com
           
    Bestuursgroep Wedstrijdzaken      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Alexis Weges 06-52590159 alka.weges@ziggo.nl
    Coordinator Wedstrijdzaken René Buijsrogge 06-18367170 ra.buijsrogge@home.nl
    Accommodatiebezetting Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
    Trainingsschema Bram Visser   brammir@hotmail.com
    Wedstrijdtafel Simone Luitjes   a_luitjes@hotmail.com
    Ranjahok Annatine Breeuwsma   annatine@hotmail.com
    Via voetballende bestuursgroepen      
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-25262512 dick.lamers@home.nl
    Wedstrijdsecretaris 3e t/m 9e Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
    Wedstrijdsecretaris junioren (JO13 t/m JO19) Arno Tijssen   fam.tijssen@hotmail.com 
    Wedstrijdsecretaris pupillen (JO8 t/m JO12) Eric Hooijer 06-44558613 erichooijer74@gmail.com 
    Wedstrijdsecretaris vrouwen & meisjes Tanja Vaartjes 06-26949695 twvaartjes@gmail.com
           
    Bestuursgroep 1e en 2e elftal      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Ton Hanson 06-29527501 thanson@snijderfiltertechniek.nl
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-25262512 dick.lamers@home.nl
    Perscontacten 1e Theo Kölker 038-4220696 jkolker@planet.nl
    Teammanager 1e Andre Toering 06-46155747 A.toering8@chello.nl
    Teammanager 1e (Ass.) Marjan Toering-Hiemstra 06-46155747 A.toering8@chello.nl
    Teammanager 2e Ronald Korterik    
    Technische Zaken Henk Jan van der Veer  06-22691377 veer0905@gmail.com
           
    Bestuursgroep Senioren overig      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter / PR / Communicatie Maurice Weenink 06-24451801 riesje-zwolle@hotmail.com
    Secretaris / Activiteitencommissie Ronald Vaatstra 06-10039384 rvaatstra@hotmail.com
    Penningmeester / Vrijwilligers Koen Verburg 06-82019336 k_verburg@live.nl
    Activiteitencommissie / Materiaal Demi Siemerink 06-48839692 demisiemerink@hotmail.com
    Leidersvergadering / Scheidsrechters Robert Schraag 06-30147487 roberkum6@home.nl
    Wedstrijdzaken Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
           
    Berkum 3 Ronald Bredewold 0613597780 ronald-bredewold@hotmail.com
      Aron v Rhenen  0610673277 aronvanrheenen@hotmail.com
    Berkum 4 Ramon Zieleman 0613733765 zielio@hotmail.com
      Raymon Snijders 0646486319 raymonsnijders@gmail.com
    Berkum 5 Maurice Weenink 0624451801 riesje-zwolle@hotmail.com
      Demi Siemerink  0648839692 demisiemerink@hotmail.com
    Berkum 6 Rene Pluim 0622455906 renepluim@dehypotheekgroep.nl
    Berkum 7 Nathan Loonstra 0629741852 nloonstra@gmail.com
      Sil Kroek 0640721296 silkroek@gmail.com
    Berkum 8 Marco Wittenaar 0652582906 mwittenaar@home.nl
    Berkum 9 Marc Maclean 0638361723 marc_mac-lean@hotmail.com
      Quinten Akkerman  0636244615 q.h.akkerman@gmail.com
    Leider Berkum 35+      
    Leider Berkum 45+      
           
    Bestuursgroep Junioren      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Gé Mulder 06-49893514 gwhmmulder@yahoo.com
    Wedstrijdzaken Arno Tijssen 038-4225580  fam.tijssen@hotmail.com 
    Hoofd Junioren Opleiding Luuk te Boekhorst Hoofd Jeugd-opleidingen hoj@vvberkum.nl
    Communicatie Vacature    
    Ondersteuner juniorenopleiding Ben Cohlen 06-22939329 b.cohlen@ziggo.nl
    Ondersteuner juniorenopleiding Marcel Hoefman 06-54764840 mhoefman@xs4all.nl
    Ondersteuner juniorenopleiding Harrie Sieben 06-23249457 h.sieben@simpc.nl
    Coördinator - JO19 Erik Lanning 06-51805204 hrlaning@gmail.com
    Coördinator - JO17 Marc Kasper 06-24156301 mmlkasper@home.nl
    Coördinator - JO15 Harry Beumer 06-20966616 beumerh@outlook.com
    Coördinator - JO13 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
       
         
       
    Leider JO19-1 Pieter Mondria   pieterjohannesmondria@gmail.com
    Leider JO19-2 Marieke Brouwer 06-48794205 romariek@ziggo.nl
      Floris Suijdendorp 06-21865818 floris.suijdendorp@planet.nl
      Michel Baak 06-14169610 m.baak@home.nl
    Leider JO19-3 Ilona Bolt 06-53770697 i.bolt@kpnmail.nl
           
    Leider JO17-1 Jurrie Wink 06-15048063 j.wink@hccnet.nl
    Leider JO17-2 Martin van Thulden    
    Leider JO17-3      
    Leider JO17-4 Jan Rozendal 06-42424013 jangelique@gmail.com
    Leider JO17-5 Ralph Thoenes 06-27658728 ralph.thoenes@gmail.com
    Leider JO17-6 Christiaan Boxhoorn 06-36265491 cboxhoorn@home.nl
           
    Leider JO15-1 Harry Beumer 06-20966616 beumerh@outlook.com
    Leider JO15-2 Danny Vermeulen    
    Leider JO15-3 Ralph Thoenes 06-27658728 ralph.thoenes@gmail.com
           
    Leider JO14-1 Petra Bruins 06-10087905 petrabruins1@outlook.com
    Leider JO14-2 Erwin van Marwijk 06-21573571 erwin.vanmarwijk@ziggo.nl
      Bart Mom 06-53377321 mom.bierma@kpnmail.nl
    Leider JO14-3 Marijke Holthuis-Tempel 06-34376682 tempeltje@hotmail.com
           
    Leider JO13-1 Isaak Teunis 06-41489625 i.teunis@home.nl
    Leider JO13-2 Remco Broekhuijsen    
    Leider JO13-3 Willem Steenbergen    willemsteenbergen@hotmail.com
      Herman Wegter 06-52869593 herman@wcdc.nl
    Leider JO13-4 Gerard Hol 06-40272558 g.hol335@ziggo.nl
      Albert Drewes 06-31027001 albert_drewes@hotmail.com
      Vincent Odedo 06-84868482 djsany16@hotmail.com
           
    Bestuursgroep Pupillen      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Stefan Gijsbertsen 06-20705524 sd.gijsbertsen@gmail.com
    Wedstrijdzaken Eric Hooijer 06-44558613 mcvanderspoel@gmail.com
    Hoofd Pupillen Opleiding Wil Schelhaas   eustacia90@hotmail.com
    Coördinator -11 -10 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
    Coördinator -9 -8 Han Slootweg 06-52376925 han.slootweg@home.nl
    Coördinator F-League Sander Bartels 06-42241138 sander_bartels@hotmail.com
           
    JO12-1 Jeroen Holthuis 06 51510371 jholthuis@ralstoncolour.com
    JO12-2 Ramon Zieleman 06 13733765 zielio@hotmail.com
    JO12-3 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
    JO12-4 Marcel Askamp 06-48865187 mr.askamp@outlook.com
    JO12-5 Margreet Pasman 06-21621828 vandenbergenpasman@hetnet.nl
           
    JO11-1 Sander Roege 06-27585025 sanderroege@live.nl
    JO11-2 Robbie van Wieren 06-46611583 robvanwieren@yahoo.com
    JO11-3 Danny Kuiper 06- 53295288  dannykuiper1974@hotmail.com 
    JO11-4 Dennis Smit 06 18472199 dennissmit99@hotmail.com
    JO11-5 Martin Vierhuizen 06 42402603 martin.vierhuizen@gmail.com
    MO11-1 Jeordy Jansen 06-51180411  jeordy.jansen@nl.mcd.com 
           
    JO10-1 Michel Koman 06-46385252 michelkoman@hotmail.com
    JO10-2 Roel Winters 06-23941963 roelwinters@ziggo.nl
    JO10-3 Richard Zwart 06-52684761 rchrdzwart@gmail.com
    JO10-4 André Pals 06-21179413 andrepals@ziggo.nl
    JO10-5 Eelko Suithoff 06-41156947 eelkosuithoff@gmail.com
    JO10-6G Robbert Holsappel 06-31761842 robbertholsappel@hotmail.com
           
    JO9-1 Jan van Anken 06-13180184 janvananken@gmail.com
      Sander Bartels 06-42241138 sander_bartels@hotmail.com
    JO9-2 JJ Verheijen 06 27076645  j_j_verheijen@hotmail.com
      Ivan van der Vegte 06-30063927  vegte-zengerin@kpnplanet.nl
    JO9-3 Marcel Stoel 06-53542715 marcel_stoel@hotmail.com
      Jan Harmen Droste 06-15385178 janharmen@gmail.com
    JO9-4 Remko Cremers 06-48565208 remkocremers@gmail.com
      Willem Hoekstra 06-10573609 willemhoekstra1976@gmail.com
    JO9-5 Jesse Vermunt 06-46140979 vermuntj@gmail.com
      Martin Vierhuizen 06-42402603 martin.vierhuizen@gmail.com
           
    JO8-1 Ruben Kreuwel 06-20610453 rubenenmargot@hotmail.com
      Michiel Lamers 06-51915950 donlamers@hotmail.com
    JO8-2 Floris Buter 06-40100296 floris_buter@hotmail.com
      Han Peter Lucas 06-25596596 hplucas1@hotmail.com
    JO8-3 Remco Poppen 06-53630279 r.poppen@home.nl
      Martijn Verheule 06-23369516 verheule@hotmail.com
    JO8-4 Martijn Verbeek 06-50955553 maverbeek@hotmail.com
      Ronald Orie 06-19610632 r.orie@ziggo.nl
    JO8-5 Dick Timmerman 06-53692727 timmerman@hetnotarieel.nl
      Tim Ruesink 06-57536086 timruesink80@gmail.com
    JO8-6 Martin Neimeijer 06-28420177  martin@neimeijer.nl
      Bas Hofstee 06-19836907 bas_hofstee@hotmail.com
           
    Bestuursgroep Vrouwen en Meisjes      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter VACANT    
    Wedstrijdzaken/secretaris Tanja van Leuven 06-83606735 twvaartjes@gmail.com
    Communicatie / coördinator meisjes Alicia Weenink 06-27503913 aliciaweenink@gmail.com
    Coördinator vrouwen Jitske Haanstra 06-26066182 bestuursgroepvrouwen.vvberkum@gmail.com
           
    Leider Vrouwen 1 Tanja Vaartjes 06-83606735 twvaartjes@gmail.com
    Leider Vrouwen 2 Gea Zandink 06-38547710 zandink34@hotmail.com
    Leider Vrouwen 3 Ewout Groeneveld 06-50444560 groeneveld.ewout00@gmail.com
    Leider Vrouwen 1 (vrijdag) Sascha Raayman 06-51026875 sascha_raayman@hotmail.com
           
    Leider MO17-1 Gerard Bosman 06-40824408 g.a.bosmanzwolle@gmail.com
           
    Leider MO15-1 Astrid Bastiaan 06-54692276 fambastiaan@hotmail.com
           
    Leider MO13-1 Lianne Mensink 06-11303599 e.l.mensink-poortman@hotmail.com
      Sonja Zweers 06-11100801 sonjazweers@hotmail.com
    Leider MO13-2 Wouter Kuiper 06-52438860 wnkuiper@icloud.com
    Leider MO13-3 Linda Schaftenaar 06-57580977 lindadekoninggans@hotmail.com
           
    Berkum United      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Coördinator Arjen Bloemink 06-14964634 bamsa@home.nl
           
    Bestuursgroep Facilitair      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Altie Bolt 06-37154920 facilitair@vvberkum.nl
    TeamKleding Floris Mulkens 06-28951233 florismulkens@gmail.com
    Fanshop Margriet van Gerner 06-43789152 mvgerner@ziggo.nl
    Installaties Arjen Langendijk 06-22796637  
           
    Websitebeheer      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Webmaster Binnenkort beschikbaar    
    Webmaster Binnenkort beschikbaar    
    Contentbeheer senioren Bas Bouwhuis   content-senioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer junioren Lena Bierma   content-junioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer pupillen VACANT    
    Contentbeheer dames Liesbeth Oelen   liesbethoelen@gmail.com
  • Contactpersonen VV Berkum

    NaamOpmerkingenLeden
    Algemeen Bestuur - 1.VoorzitterPortefeuilles: Vrouwen/Meiden, Applausbeleid
    Algemeen Bestuur - 2.SecretarisPortefeuilles: Wedstrijdzaken, PR&Communicatie, Werkgeverszaken
    Algemeen Bestuur - 3.PenningmeesterPortefeuilles: Facilitair, Business Club
    Algemeen Bestuur - Bestuurslid-1Portefeuilles: Senioren (3e t/m 9e), Supportersvereniging, Clubhuis, Vrijwilligers
    Algemeen Bestuur - Bestuurslid-2Portefeuilles: Jeugd-Junioren en -Pupillen
    Algemeen Bestuur - Bestuurslid-3Portefeuilles: Commercie, ICT, Sportlink
    Algemeen Bestuur - Bestuurslid-4Portefeuille: Voetbaltechnische zaken
    Bestuurscommissie AcquisitieOnderdeel van Bestuursgroep Commercie
    Bestuurscommissie RelatiebeheerOnderdeel van Bestuursgroep Commercie
    Bestuurscommissie ServicesOnderdeel van Bestuursgroep Commercie
    Bestuursgroep 1e en 2e elftal
    Bestuursgroep Berkum United
    Bestuursgroep Clubhuis
    Bestuursgroep CommercieHieronder valt tevens de Businessclub Berkum.
    Bestuursgroep Facilitair
    Bestuursgroep JuniorenOrganisatie JO13 t/m JO19
    Bestuursgroep Leden en Vrijwilligers
    Bestuursgroep PR/Communicatie
    Bestuursgroep PupillenOrganisatie Ukken, F-league, jeugd O8 t/m O12
    Bestuursgroep SeniorenOrganisatie senioren vanaf 3e e.v.
    Bestuursgroep VrijwilligersOrganisatie vrijwilligerstaken
    Bestuursgroep Vrouwen/meidenOrganisatie vrouwen en meiden v.a. MO13
    Bestuursgroep WedstrijdzakenPlanning wedstrijden, scheidsrechters
    Business Club BerkumOnderdeel van Bestuursgroep Commercie
    Contentbeheer website - Junioren
    Contentbeheer website - PupillenVACATURE
    Contentbeheer website - Senioren
    Contentbeheer website - Vrouwen
    Fanshop VV Berkum
    Hoofd Opleiding JuniorenHoofd Opleiding Junioren
    Hoofd Opleiding KeepersHoofd Opleiding Keepers
    Hoofd Opleiding PupillenHoofd Opleiding Pupillen
    Technische commissie voetbalzaken
    Ukken-voetbal
    VerenigingsmanagerTevens algemeen contact ikv. Corona
    Webteam VV BerkumICT algemeen + website
    Wedstrijdsecretaris Algemeen
    Wedstrijdsecretaris Berkum1 en 2
    Wedstrijdsecretaris JuniorenJeugd O13 t/m O19
    Wedstrijdsecretaris PupillenJeugd O8 t/m O12
    Wedstrijdsecretaris SeniorenSenioren v.a. 3e
    Wedstrijdsecretaris VrouwenVrouwen senioren + Meiden MO13 / MO15 / MO17