• De bewonersbijeenkomst "Berkum Energieneutraal" 30 april komt te vervallen!

    VV Berkum participeert in het wijkproject. ‘Berkum Energie Neutraal’.
    De werkgroep die zich buigt over de gewenste energietransitie in Berkum heeft besloten de bijeenkomst van 30 april voorlopig niet door te laten gaan. Dit om verschillende redenen. Er is feitelijk weinig concreet nieuws te delen sinds de vorige bijeenkomst. Ofschoon er zeker vorderingen zijn in het uitzoekwerk en het maken van het wijktransitieplan moeten worden opgemerkt dat dit vooral gaat over een verdieping van de technische mogelijkheden. Verder had de werkgroep verwacht dat ze al verder zouden zijn met de besluitvorming rond dat wijktransitieplan. Ook is er door de Provinciale verkiezingen momenteel geen helder zicht op hoe het financieel nu verder gaat. En tot slot is deze week duidelijk geworden dat de halve finale Championsleague wordt gespeeld op de 30-ste. Dat allemaal samen heeft de werkgroep genoodzaakt de bewonersavond te verschuiven.

    De werkgroep hoopt nog voor de zomer meer te weten en alsnog een bewonersavond te houden.