• Goed nieuws! De Zomer Voetbaldagen zijn terug, de mooiste start van jouw zomervakantie! Op maandag 18 juli, dinsdag 19 juli en woensdag 20 juli wordt de derde editie van de Zomer Voetbaldagen op ons mooie sportpark georganiseerd voor alle jongens en meiden van 6 tot en met 14 jaar.

  Gedurende drie dagen kun je genieten van trainingen, voetbal & fun en natuurlijk de Champions League!

  Zomer Voetbaldagen – 18, 19 en 20 juli - Berkum
  Op de Zomer Voetbaldagen staat alles in het teken van plezier, beleving, gericht trainen aan je techniek en werken aan je zelfvertrouwen met jongens en meisjes van jouw leeftijd. Dit doen we in een veilige omgeving, waarbij we kinderen de echte stadionbeleving en stadionsfeer aanbieden. De Zomer Voetbaldagen gaan, net als voorgaande jaren, een geweldig spektakel worden. De organisatie heeft wederom plek voor 100 deelnemers.

  Informatie over de Zomer Voetbaldagen:
  • Toegankelijk voor alle jongens en meisjes van 6 tot en met 14 jaar
  • Je traint en speelt wedstrijden met je eigen leeftijdsklasse
  • Positieve en enthousiaste coaching van ervaren trainers
  • We bieden uitdagende en leuke oefenvormen in een veilige sfeer
  • Je ontvangt een prachtig Jako tenue (shirt, short en sokken) met je eigen naam
  • Je ontvangt een tastbaar aandenken aan de Zomer Voetbaldagen
  • Inclusief lunch, ranja en tussendoortjes
  • Kosten zijn €99,50 per deelnemer

  Aanmelden
  Wil jij deelnemen aan de Zomer Voetbaldagen? Klik dan hier!