• Geen Klaverjassen, Paaskaarten en Pokertoernooi

    Het zal geen verrassing meer zijn maar de Supportersvereniging stopt ook met het organiseren van activiteiten, vanwege het Coronavirus, tot en met 6 april. Het betreft het klaverjassen en paaskaarten op respectievelijk dinsdag 24 en 31 maart en het pokertoernooi op vrijdag 3 april welke niet doorgaan. 


    Begin april zullen we bepalen hoe we omgaan met de activiteiten in april en mei. Dat betreft het klaverjassen op dinsdag 14 en 28 april, Klootschieten op vrijdag 24 april en de Fietspuzzeltocht op Hemelvaartsdag donderdag 21 mei. 

    Of we in april en mei de bovengenoemde activiteiten nog kunnen/mogen organiseren zal in de loop van de tijd duidelijk worden. Zodra er meer bekend is zullen we dat kenbaar maken via de mail, website en facebook.

    We hopen iedereen weer in goede gezondheid te ontmoeten zodra voetballen en het organiseren van activiteiten weer mogelijk is,
    de Supportersvereniging