• Jacco Vonhof in de Businessruimte op 7-12-2019

    De Businessruimte was gezellig vol afgelopen zaterdag. In een ontspannen sfeer was Jacco Vonhof, voorzitter van MKB Nederland, onze gast van de dag. Hij boeide de aanwezigen door zijn nuchtere kijk op politiek en op de lobby die hij namens ondernemend Nederland voert. "Laat je niet vermoeien door energie te steken in zaken die je toch niet kunt veranderen, of klagen over zaken waar je gefrustreerd over bent". "Er wordt naar ons geluisterd, we zeggen duidelijk wat we willen en maken dan dat we wegkomen" aldus een energiek ogende Vonhof.

     

    Tijdens de reflecties van beide trainers konden de aanwezigen alvast genieten van een uitermate goed stamppotbuffet verzorgd door sponsor slagerij Van Gullik.

    Ondanks een verdeeld resultaat al met al een mooie middag in de Businessruimte van Sportpark de Vechtlust!