• VV Berkum heeft op 28 mei jl. een brief ontvangen vanuit Warschau met een uitnodiging voor Marika Purgacz voor Polen MO17. Zij is in Nederland actief als speelster bij VV Berkum JO15-1. We hebben haar gevraagd een stukje te vertellen over haar interlandperiode van 7 tot 10 juni in Bielsko-Biata.

    "Ik was uitgenodigd voor de selectie voor Polen. Dus ik ging naar Polen om daar mee te trainen. We kwamen aan bij het hotel en we moesten een formulier invullen over onze positie en hoe we spelen bij ons team en we kregen de kleding voor de trainingen. Daarna hadden we een bespreking over hoe de dagen hier eruit gaan zien met de trainingen enz. Toen gingen we eten en zitten op onze kamer om een beetje te praten en daarna te slapen. De volgende dag moesten we om 8 uur opstaan, eten, even rusten en daarna hadden we weer bespreking over wat we gaan doen op de training en gelijk daarna gingen we het veld op om te trainen. Na de training gingen we eten, daarna rusten in onze kamer. Toen hadden we weer bespreking over de training en daarna een training. Na de training eten, een bespreking over de trainingen hoe ze gingen enz. toen we daarmee klaar waren gingen we naar de fysio om door te geven of alles goed gaat enzovoort en dan slapen. De volgende dag ging hetzelfde. De dag daarna gingen we eten, de kleding teruggeven en toen naar huis. De trainingen vond ik goed gaan en het niveau was hoog maar wel te doen. Einde."

    -Marika Purgacz-Jeugdspeelster VV Berkum op internationaal niveau actief!