• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulten, Johan uit denTechnische stafAss.-trainer/coach
    Peperkamp, CasTechnische stafTrainer
    Wakker, RichardMedische stafFysiotherapeut
    Wink, JurrieOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkerman, TwanTeamspelerVerdediger
    Albino, DavidTeamspelerAanvaller
    Ates, BerdanTeamspelerMiddenvelder
    Gerner, Lars vanTeamspelerMiddenvelder
    Jagt, StijnTeamspelerVerdediger
    Jordans, FinnTeamspelerDoelverdediger
    Ploeg, Daniel van derTeamspelerAanvaller
    Schelhaas, NiekTeamspelerMiddenvelder
    Schuit, KeesTeamspelerAanvaller
    Veer, Daan van derTeamspelerVerdediger
    Wakker, DaveTeamspelerVerdediger
    Wink, JaroTeamspelerAanvaller
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 12:30FC Zutphen JO17-1 - Berkum JO17-1Sportcomplex 't Meijerink
    2 feb. 10:30Berkum JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-1Sportpark de Vegtlust
    9 feb. 12:15Berkum JO17-1 - VVOG JO17-1Sportpark de Vegtlust
    16 feb. 12:30Unicum JO17-1 - Berkum JO17-1Sportpark Schouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Berkum JO17-1 - Robur et Velocitas JO17-13 - 0
  • Poulestanden Berkum JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum JO17-113102139172232
    2VVOG JO17-11392239152429
    3Nieuwleusen SV JO17-11382346172926
    4Hoevelaken JO17-11280435221324
    5FC Zutphen JO17-1126332518721
    6SV Twello JO17-1135352826218
    7WHC JO17-1135262122-117
    8Lelystad '67 JO17-1135261727-1017
    9SDV Barneveld JO17-1134361837-1915
    10Robur et Velocitas JO17-1133372232-1012
    11SDC Putten JO17-1122552124-311
    12Unicum JO17-1134272020011
    13HHC Hardenberg JO17-1132472031-1110
    14Dos Kampen JO17-1121110851-434

    Poulestanden Berkum JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum JO17-13300130139
    2WVF JO17-1320110736
    3Be Quick '28 JO17-23102311-83
    4CSV'28 JO17-23003210-80

    Poulestanden Berkum JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwleusen SV JO17-11100131123
    2Schalkhaar JO17-11100110113
    3Hulzense Boys JO17-111007253
    4HSC '21 JO17-111006153
    5Quick '20 JO17-111006153
    6CSV'28 JO17-111004043
    7DVV JO17-111005233
    8Markelo JO17-111005233
    9MVV '29 JO17-111005233
    10SC Bemmel JO17-111003033
    11DZC '68 JO17-111003033
    12Longa '30 JO17-111003033
    13csv Apeldoorn JO17-111005323
    14TVC '28 JO17-111004223
    15DCS JO17-111003123
    16SML JO17-1G11002023
    17FC Winterswijk JO17-111002023
    18DTS '35 Ede JO17-111004313
    19Achilles '29 JO17-1G11002113
    20Berkum JO17-111002113
    21DVS'33 Ermelo JO17-111002113
    22Rohda Raalte JO17-111002113
    23Nunspeet JO17-111001013
    24asv Dronten JO17-111002203
    25SJO FC Dalfsen JO17-111002203
    26FC Zutphen JO17-111002203
    27SDC Putten JO17-110012200
    28BWO JO17-110012200
    29Sparta Nijkerk JO17-110012200
    30Voetbalacademie N.E.C. JO17-2100134-10
    31AWC JO17-1100112-10
    32Bennekom JO17-1100112-10
    33Sportclub Deventer JO17-1100112-10
    34SDC '12 JO17-1100112-10
    35SJO Oeken/Brummen JO17-1100101-10
    36Oranje Nassau JO17-1100135-20
    37Juventa '12 JO17-1100124-20
    38Kesteren JO17-1100113-20
    39OVC '85 JO17-1100102-20
    40SV Twello JO17-1100102-20
    41DVOV JO17-1100125-30
    42NEO JO17-2100125-30
    43SVVN JO17-1100125-30
    44SP Lochem JO17-1100103-30
    45SV De Lutte JO17-1100103-30
    46Trekvogels JO17-1100103-30
    47Go Ahead Kampen JO17-1100104-40
    48Vogido JO17-1100127-50
    49Epe JO17-1100116-50
    50Sparta E. JO17-1100116-50
    51ZAC JO17-11001011-110
    52VIOS V. JO17-11001113-120

    Poulestanden Berkum JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 JO17-111006063
    2Sparta Nijkerk JO17-111006153
    3DVS'33 Ermelo JO17-111006243
    4Nieuwleusen SV JO17-111004133
    5Schalkhaar JO17-111003033
    6Berkum JO17-111002023
    7Hulzense Boys JO17-111002023
    8Longa '30 JO17-111002023
    9Achilles '29 JO17-1G11003213
    10Quick '20 JO17-111003213
    11DCS JO17-111002113
    12asv Dronten JO17-111002203
    13CSV'28 JO17-111001103
    14SML JO17-1G11001103
    15SJO FC Dalfsen JO17-110012200
    16csv Apeldoorn JO17-110011100
    17DVV JO17-110011100
    18DTS '35 Ede JO17-1100123-10
    19MVV '29 JO17-1100123-10
    20SC Bemmel JO17-1100112-10
    21v.v. Hellendoorn JO17-1100102-20
    22HSC '21 JO17-1100102-20
    23FC Winterswijk JO17-1100102-20
    24Markelo JO17-1100114-30
    25Nunspeet JO17-1100103-30
    26FC Zutphen JO17-1100126-40
    27Rohda Raalte JO17-1100116-50
    28TVC '28 JO17-1100106-60

    Poulestanden Berkum JO17-1 (B3430 Onder 17 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '29 JO17-1G00000000
    2asv Dronten JO17-100000000
    3Berkum JO17-100000000
    4CSV'28 JO17-100000000
    5DCS JO17-100000000
    6DVS'33 Ermelo JO17-100000000
    7DZC '68 JO17-100000000
    8Hulzense Boys JO17-100000000
    9Longa '30 JO17-100000000
    10Nieuwleusen SV JO17-100000000
    11Quick '20 JO17-100000000
    12Schalkhaar JO17-100000000
    13SML JO17-1G00000000
    14Sparta Nijkerk JO17-100000000