• Berkum JO17-4

  • Berkum JO17-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hasselo, RikOverige stafTeammanager
    Inkelaar, EduardTechnische stafTrainer
  • Komende trainingen

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    27-05-2024 19:00veld 2
    29-05-2024 18:00veld 1
    03-06-2024 19:00veld 2
    05-06-2024 18:00veld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 10:30Berkum JO17-4 - Unicum JO17-4Sportpark de Vegtlust
    29 mei 19:30Go Ahead Kampen JO17-5 - Berkum JO17-4SportparkCellesbroek-Middenwetering
    1 jun. 10:25Berkum JO17-4 - CSV'28 JO17-5Sportpark de Vegtlust
    8 jun. 10:00Berkum JO17-4 - SC Emmeloord JO17-2Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 meiJO17-4 - SEH JO17-31 - 3
    18 meiJO17-4 - IJVV JO17-43 - 0
    15 meiJO17-4 - Nunspeet JO17-33 - 3
    11 meiSVI JO17-4JM - JO17-41 - 8
  • Poulestanden Berkum JO17-4 ( 5e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo JO17-4990050123827
    2Unicum JO17-41290337181927
    3JO17-5107033935421
    4Hatto Heim JO17-3117043830821
    5WVF JO17-6115154147-616
    6Nunspeet JO17-3114343333015
    7Go Ahead Kampen JO17-594232728-114
    8SEH JO17-3124263442-814
    9JO17-4941437221513
    10CSV'28 JO17-5104152827113
    11IJVV JO17-4113173148-1710
    12SC Emmeloord JO17-2102262833-58
    13SVI JO17-4JM102172337-147
    14DOS Kampen JO16-3112092155-346

    Poulestanden Berkum JO17-4 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO17-465013082215
    2ESC JO17-264022316712
    3Swift '64 JO17-263122113810
    4Go Ahead Kampen JO17-463121410410
    5't Harde JO17-26303221579
    6asv Dronten JO17-462041014-46
    7Nunspeet JO17-36006549-440

    Poulestanden Berkum JO17-4 ( 3e klasse (2e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CSV'28 JO17-44400105512
    2SJO VCHW JO17-154011812612
    3ZAC JO17-3JM4301155109
    4Nieuwleusen SV JO17-262131416-27
    5SVI JO17-3JM3201151236
    6SV Zwolle JO17-161141723-64
    7HTC JO17-24103612-63
    8JO17-44004313-100

    Poulestanden Berkum JO17-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn JO17-300000000
    2JO17-400000000
    3Blauw Geel '55 JO17-300000000
    4RKSV Bornerbroek JO17-200000000
    5DDV '23 JO17-100000000
    6Dierense Boys JO17-100000000
    7ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-200000000
    8DVS'33 Ermelo JO17-300000000
    9HHC Hardenberg JO17-300000000
    10Juventa '12 JO17-200000000
    11S.V. Kilder JO17-100000000
    12S.V. Losser JO17-200000000
    13MVV '29 JO17-200000000
    14Orion JO17-300000000
    15Overasseltse Boys JO17-100000000
    16Pax JO17-100000000
    17Rohda Raalte JO17-200000000
    18SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    19Tubantia JO17-200000000
    20VVOP JO17-200000000
    21FC Winterswijk JO17-400000000

    Poulestanden Berkum JO17-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO17-41100130133
    2HHC Hardenberg JO17-3110010193
    3Arnhemia JO17-111006063
    4Go Ahead Kampen JO17-311005053
    5Rohda Raalte JO17-211005053
    6DVS'33 Ermelo JO17-311005143
    7RKHVV JO17-211005233
    8S.V. Losser JO17-211004133
    9csv Apeldoorn JO17-311003033
    10Ajax B JO17-111002113
    11DDV '23 JO17-111002113
    12Orion JO17-311002113
    13SJO FC Dalfsen JO17-311002113
    14Pax JO17-111003303
    15Luctor Et Emergo JO17-211001103
    16Gorssel JO17-100000000
    17SJO HSC-Buurse JO17-3JM10013300
    18Juventa '12 JO17-210011100
    19S.V. Kilder JO17-1100112-10
    20Overasseltse Boys JO17-1100112-10
    21Wilsum JO17-1100112-10
    22FC Winterswijk JO17-4100112-10
    23ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-2100125-30
    24RKSV Bornerbroek JO17-2100114-30
    25Dierense Boys JO17-1100103-30
    26VVOP JO17-2100115-40
    27JO17-4100105-50
    28Nieuwleusen SV JO17-2100105-50
    29Blauw Geel '55 JO17-3100106-60
    30MVV '29 JO17-21001110-90
    31Tubantia JO17-21001013-130
  • Team indeling

    Beraki Gebrhet, Robiel

    Teamspeler

    Buitenhuis, Lucas

    Teamspeler

    Diele, Teije

    Teamspeler

    Hol, Collin

    Teamspeler

    Janssen, Jurgen

    Teamspeler

    Klein, Joost

    Teamspeler

    Kuijvenhoven, Guido

    Teamspeler

    Plette, Wout

    Teamspeler

    Ploeg, Jens van der

    Teamspeler

    Riet, Bram van de

    Teamspeler

    Vermeer, Marijn

    Teamspeler

    Wicherson, Bent

    Teamspeler

    Wolde, Julian ten

    Teamspeler

    Worp, Levi van der

    Teamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Berkum JO17-4

    VS

    Unicum JO17-4

    25 mei 202410:30 uur
    Sportpark de Vegtlust veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Berkum JO17-4

    0682 Onder 17 (3e fase)

    4,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd