• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mondria, PieterTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mondria, PieterOverige stafTeammanager
    Schelhaas, WilTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buitenhuis, JensTeamspeler
    Dijkstra, JarikTeamspeler
    Driel, Bram vanTeamspeler
    Haar, Lars van derTeamspeler
    Haar, Mark van derTeamspelerDoelverdediger
    Hutten, JensTeamspeler
    Jagt, KasperTeamspeler
    Korterik, StefTeamspeler
    Lambers, BasTeamspeler
    Mondria, TobiasTeamspeler
    Schuurman, DaanTeamspeler
    Visscher, AsseTeamspeler
    Visscher, LuukTeamspeler
    Wassing, JeroenTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 16:45Berkum JO19-1 - FC Zutphen JO19-1Sportpark de Vegtlust
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Berkum JO19-1 - Go Ahead Kampen JO19-13 - 1
    18 mei.Nieuwleusen SV JO19-1 - Berkum JO19-10 - 4
  • Poulestanden Berkum JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-125182568254356
    2csv Apeldoorn JO19-125156484404451
    3Dos Kampen JO19-125146568472148
    4SVI JO19-125145658352347
    5Berkum JO19-125136663303345
    6Go Ahead Kampen JO19-12511594233938
    7FC Zutphen JO19-1251141069591037
    8Nieuwleusen SV JO19-12587103741-431
    9WVF JO19-12594126169-831
    10Wijhe '92 JO19-12585125462-829
    11Unicum JO19-12578104150-929
    12Epe JO19-12581163960-2125
    13Robur et Velocitas JO19-12553173396-6318
    14IJVV JO19-125142033103-707

    Poulestanden Berkum JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum JO19-13300190199
    2SJO FC Dalfsen JO19-13201910-16
    3Be Quick '28 JO19-23102818-103
    4SJO JCO JO19-13003513-80

    Poulestanden Berkum JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Enter JO19-111007073
    2Heino JO19-111007073
    3HSC '21 JO19-111007073
    4N.E.C (voetbalacademie) JO19-211008263
    5Quick '20 JO19-111006063
    6ATC '65 JO19-211006153
    7DVS'33 Ermelo JO19-111005053
    8De Treffers JO19-111005143
    9WSV JO19-111005143
    10Berkum JO19-111005233
    11Lelystad '67 JO19-111005233
    12Rohda Raalte JO19-111005233
    13DVC '26 JO19-111003033
    14Achilles '29 JO19-111003123
    15Sparta E. JO19-111003123
    16Sparta Nijkerk JO19-111003123
    17Bentelo JO19-111002113
    18HHC Hardenberg JO19-111002113
    19Epe JO19-111003303
    20DIO '30 JO19-111002203
    21v.v. Dieren JO19-111002203
    22Excelsior '31 JO19-111002203
    23SDOUC JO19-111002203
    24VDZ JO19-111002203
    25Bennekom JO19-100000000
    26NEO JO19-100000000
    27SDC Putten JO19-100000000
    28ZAC JO19-110013300
    29DVV JO19-110012200
    30SDC '12 JO19-110012200
    31Be Quick Z. JO19-110012200
    32Longa '30 JO19-110012200
    33Witkampers JO19-110012200
    34Nieuwleusen SV JO19-1100112-10
    35FC Winterswijk JO19-1100112-10
    36Go Ahead Kampen JO19-1100113-20
    37Schalkhaar JO19-1100113-20
    38SML JO19-1100113-20
    39Be Quick '28 JO19-1100125-30
    40PH JO19-1100125-30
    41Rood-Wit '58 JO19-1100125-30
    42Beuningse Boys JO19-1100103-30
    43DETO JO19-1100115-40
    44SKV JO19-1100115-40
    45Rohda Raalte JO19-2100116-50
    46Unicum JO19-1100105-50
    47De Bataven JO19-1100128-60
    48Concordia-W JO19-1100106-60
    49Colmschate '33 JO19-1100107-70
    50SVVN JO19-1100107-70
    51Vogido JO19-1100107-70

    Poulestanden Berkum JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1N.E.C (voetbalacademie) JO19-211006063
    2DVS'33 Ermelo JO19-111007253
    3Bentelo JO19-111005053
    4Rohda Raalte JO19-111006243
    5Sparta Nijkerk JO19-111005233
    6v.v. Dieren JO19-111004133
    7Quick '20 JO19-111003033
    8Achilles '29 JO19-111003213
    9Heino JO19-111003213
    10HHC Hardenberg JO19-111002113
    11NEO JO19-111002113
    12ATC '65 JO19-211002203
    13DVC '26 JO19-111002203
    14Enter JO19-110012200
    15De Treffers JO19-110012200
    16VDZ JO19-1100123-10
    17WSV JO19-1100123-10
    18Excelsior '31 JO19-1100112-10
    19HSC '21 JO19-1100112-10
    20Berkum JO19-1100125-30
    21DIO '30 JO19-1100114-30
    22SDOUC JO19-1100103-30
    23Epe JO19-1100126-40
    24Bennekom JO19-1100127-50
    25Sparta E. JO19-1100105-50
    26Lelystad '67 JO19-1100106-60