• Jord Roos van NEC Nijmegen te gast om zijn ervaringen te delen over het opleiden van jeugdspelers

    Er zijn heel veel vrijwilligers actief rondom de begeleiding van het grote aantal jeugdteams van VV Berkum. Omdat wij dit ontzettend waarderen willen wij jullie ook graag tools meegeven die kunnen helpen bij het uitoefenen van de verschillende taken. Daarom hebben wij op vrijdagavond 15 februari 2019 een leiders/trainersavond georganiseerd. Maar ook als je geen leider of trainer bent of op een andere manier actief bent dan ben je harte welkom om deze avond aanwezig te zijn.

    Jord Roos van NEC Nijmegen zal deze avond een presentatiegeven over het opleiden van jeugdspelers en teammanagement. Jord is actief in de jeugdopleiding bij NEC en heeft o.a. in Japan en Amerika gewerkt!

    De avond start om 19:30 en zal om 21:30 eindigen. Uiteraard zorgt VV Berkum voor een hapje en een drankje.

    Hopelijk zien we jullie allemaal de 15e februari!

    Bestuursgroep Pupillen