Nieuws
Nieuws
Verzoek plaatsen nieuwsbericht
Vereniging
Agenda
Nieuwsarchief
Organisatie
Contactpersonen
Verenigingsmanager
Presentatiegids
Historie VV Berkum
Berkum United
Supportersvereniging
Sociale veiligheid
Gedragsregels
Werkwijze VCP
Protocol Cameratoezicht
VOG
De Berkumer
Downloads & Informatie
Heren 1
Heren 1
Historie VV Berkum 1 - Heren
Statistieken VV Berkum 1 - Heren
Teams
Heren Senioren
Berkum 1
Berkum 2
Berkum 3
Berkum 4
Berkum 5
Berkum 6
Berkum 7
Berkum 8
Berkum 9
Berkum 10
Vrouwen Senioren
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 3
Onder 20
MO20-1
Onder 19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
Onder 17
JO17-1
MO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO17-5
JO17-6
Onder 15
JO15-1
MO15-1
JO15-2
JO15-3
Onder 14
JO14-1
JO14-2
JO14-3
Onder 13
JO13-1
MO13-1
JO13-2
JO13-3
Onder 12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
Onder 11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
Onder 10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
Onder 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
Onder 8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
F-league
Ukken
Teams-Zaal
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Teams 7x7
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsschema
Trainingen vandaag
Sponsoring
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Sponsoroverzicht
Hart voor Zwolle
SponsorKliks
Vriendenclub VV Berkum
Businessclub
Organisatie BCB
Activiteiten BCB
Nieuws van de BCB
Nieuws van sponsoren
Ledeninformatie
Lid worden
Contributie
Afmelden lidmaatschap
Wie Wat Waar Gids
Vacatures
Vrijwilligerstaken
Vrijwilligersbeleid in hoofdlijnen
Webshop
Contact
Vertrouwenspersonen
Nieuws
+
Nieuws
Verzoek plaatsen nieuwsbericht
Vereniging
+
Agenda
Nieuwsarchief
Organisatie
Contactpersonen
Verenigingsmanager
Presentatiegids
Historie VV Berkum
Berkum United
Supportersvereniging
Sociale veiligheid
+
Gedragsregels
Werkwijze VCP
Protocol Cameratoezicht
VOG
De Berkumer
Downloads & Informatie
Heren 1
+
Heren 1
Historie VV Berkum 1 - Heren
Statistieken VV Berkum 1 - Heren
Teams
+
Heren Senioren
+
Heren Senioren
Berkum 1
Berkum 2
Berkum 3
Berkum 4
Berkum 5
Berkum 6
Berkum 7
Berkum 8
Berkum 9
Berkum 10
Vrouwen Senioren
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 3
Onder 20
+
MO20-1
Onder 19
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
Onder 17
+
JO17-1
MO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO17-5
JO17-6
Onder 15
+
JO15-1
MO15-1
JO15-2
JO15-3
Onder 14
+
JO14-1
JO14-2
JO14-3
Onder 13
+
JO13-1
MO13-1
JO13-2
JO13-3
Onder 12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO12-6
Onder 11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
Onder 10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
Onder 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
Onder 8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
F-league
Ukken
Teams-Zaal
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Teams 7x7
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingsschema
Trainingen vandaag
Sponsoring
+
Sponsormogelijkheden
Sponsoroverzicht
Hart voor Zwolle
SponsorKliks
Vriendenclub VV Berkum
Businessclub
+
Organisatie BCB
Activiteiten BCB
Nieuws van de BCB
Nieuws van sponsoren
Ledeninformatie
+
Lid worden
Contributie
Afmelden lidmaatschap
Wie Wat Waar Gids
Vacatures
Vrijwilligerstaken
Vrijwilligersbeleid in hoofdlijnen
Webshop
Contact
Vertrouwenspersonen
Totale programma
Thuis
Uit
Scheidsrechters
Totale programma
Thuis
Uit
Scheidsrechters
Programma
Datum/Tijd
Wedstrijd
Veld
KK Thuis
KK Uit
Details
za 30-mrt. 12:15
KHC 2 - Berkum 3
veld 1
za 30-mrt. 14:30
VSCO '61 3 - Berkum 4
veld 1
2
3
za 30-mrt. 14:30
OWIOS 3 - Berkum 5
veld 4
za 30-mrt. 12:30
HTC 4 - Berkum 8
veld 1
za 30-mrt. 11:00
DOS Kampen JO16-3 - JO17-4
veld 6
za 30-mrt. 10:30
WVF MO17-1 - MO17-1
veld 3
do 04-apr. 20:00
ASC '62 VR2 - Berkum VR3
veld C
13
14
vr 05-apr. 20:30
VSCO '61 VR30+3 - Berkum VR30+1
veld 2 A
za 06-apr. 14:30
AZSV - Berkum 1
veld 1
Tri - Tribune
1+2 - voor tegenstander AZSV 1
za 06-apr. 11:45
VVOG Harderwijk 2 - Berkum 2
veld 1
za 06-apr. 14:30
DOS Kampen 4 - Berkum 4
veld 6
za 06-apr. 12:30
F.C. Ommen 9 - Berkum 10
veld 3
za 06-apr. 14:45
Lemelerveld JO19-2 - JO19-3
veld 2
za 06-apr. 16:30
WVF JO17-2 - JO17-1
veld 1
za 06-apr. 13:15
Go Ahead Kampen JO17-3 - JO17-2
veld 5
za 06-apr. 10:30
DVS'33 Ermelo JO17-4 - JO17-4
veld 3
za 06-apr. 12:45
Nunspeet JO17-3 - JO17-5
veld 3
za 06-apr. 12:30
WHC JO17-3 - JO17-6
veld C
za 06-apr. 10:00
EZC '84 JO15-1 - JO15-3
veld 2
za 06-apr. 10:30
De Zweef JO14-1JM - JO14-1
veld 5-DES/De Zweef
za 06-apr. 10:15
ZAC JO14-2JM - JO14-2
Veld 4
za 06-apr. 11:00
Raalte JO13-1 - JO13-2
veld 1
za 06-apr. 08:30
ZAC JO12-1JM - JO12-1
Veld 5 A
za 06-apr. 08:30
SVI JO12-2JM - JO12-2
veld 4 B
za 06-apr. 08:30
SVI JO12-3JM - JO12-6
veld 4 A
za 06-apr. 09:45
Urk JO11-1 - JO11-1
veld 1 A - Kunstgras
07
08
za 06-apr. 10:00
Heino JO11-1 - JO11-2
veld 2 B
za 06-apr. 09:00
SC Genemuiden JO11-3JM - JO11-6
veld 3 B
za 06-apr. 10:30
JCLE JO10-1JM - JO10-1
veld 6 A1
za 06-apr. 09:00
SV Zwolle JO10-1JM - JO10-4
veld 1 A1
za 06-apr. 08:30
ZAC JO10-4JM - JO10-6
Hoofdveld ZAC A2
za 06-apr. 10:00
's Heerenbroek JO10-2 - JO10-7
veld 2 A1
za 06-apr. 11:00
Heino JO9-1JM - JO09-1
veld 2 A1
za 06-apr. 08:30
WVF JO9-5 - JO09-3
veld 5 A1
za 06-apr. 10:00
WZC Wapenveld JO9-1JM - JO09-5
WZC veld 2 A2
za 06-apr. 08:30
IJVV JO8-3JM - JO08-3
veld 3 A2
za 06-apr. 10:00
WZC Wapenveld JO8-1JM - JO08-6
WZC veld 2 A1
za 06-apr. 10:15
Batavia '90 MO17-1 - MO17-1
veld 2
wo 10-apr. 19:30
Nieuwleusen SV JO19-2 - JO19-2
veld 2
vr 12-apr. 20:00
Trekvogels VR1 - Berkum VR1
Sporthal Ark van Oost (Nijmegen)
za 13-apr. 12:15
IJVV 2 - Berkum 3
veld 1
za 13-apr. 14:30
Wijthmen 2 - Berkum 8
veld 2
za 13-apr. 15:40
WVF 14 - Berkum 9
veld 1
za 13-apr. 14:30
SJO FC Dalfsen JO19-1 - JO19-1
Hoofdveld
za 13-apr. 10:00
WZC Wapenveld JO17-1 - JO17-3
WZC veld 1
za 13-apr. 10:30
IJVV JO15-1 - JO15-1
veld 1
za 13-apr. 10:30
De Zweef JO15-1JM - JO15-2
veld 5-DES/De Zweef
za 13-apr. 10:00
Vroomshoopse Boys JO14-1 - JO14-3
veld 2-hoofdveld
za 13-apr. 12:00
Colmschate JO13-1JM - JO13-1
veld 2
za 13-apr. 09:00
ZAC JO13-3 - JO13-3
Veld 2
za 13-apr. 09:30
DOS Kampen JO12-2 - JO12-3
veld 10 B
za 13-apr. 08:30
ZAC JO12-2JM - JO12-4
Hoofdveld ZAC A
za 13-apr. 10:00
Rohda R. JO12-5JM - JO12-5
veld 4 A
za 13-apr. 09:30
Dieze West JO11-1 - JO11-3
veld 1-Storica A
za 13-apr. 10:00
WVF JO11-6JM - JO11-4
veld 2 B
za 13-apr. 09:30
CSV'28 JO11-3JM - JO11-5
veld 5 A
za 13-apr. 09:45
ZAC JO10-1 - JO10-2
Veld 4 B1
za 13-apr. 08:45
Heino JO10-1JM - JO10-3
veld 1 A1
za 13-apr. 09:45
ZAC JO10-3 - JO10-5
Veld 4 B2
za 13-apr. 09:00
SV Zwolle JO9-1JM - JO09-2
veld 1 A1
za 13-apr. 09:00
SV Zwolle JO9-2JM - JO09-4
veld 1 B2
za 13-apr. 09:00
SC Genemuiden JO8-1 - JO08-2
veld 6 B1
za 13-apr. 08:30
CSV'28 JO8-4 - JO08-4
veld 1 A2
za 13-apr. 08:30
ZAC JO8-3 - JO08-5
Veld 4 A2
za 13-apr. 12:15
Barendrecht VR1 - Berkum VR1
veld 1
za 13-apr. 15:35
WVF VR1 - Berkum VR2
veld 3
za 13-apr. 13:35
WVF VR2 - Berkum VR3
veld 3
za 13-apr. 10:30
Hierden MO17-1 - MO17-1
veld 1
za 13-apr. 09:00
WVF MO15-2 - MO15-1
veld 2-Dieze West
za 13-apr. 14:30
S.V. Losser MO20-1 - Berkum MO20-1
veld 3