• Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    29 feb. 09:00SJO FC Dalfsen JO10-1 - JO10-1
    29 feb. 14:30ACV - Berkum 1M.L. (Martijn) Germsveld 1
    29 feb. 13:00Sparta Nijkerk 3 - Berkum 2M. (Martin) Schuhmacherveld-A1415
    29 feb. 16:45Berkum 4 - ASC '62 2H.A.W. (Harwie) Kluinhaarveld 2910
    29 feb. AFGELASTEDON 2 - Berkum 61-veld 1
    29 feb. 14:30Berkum 8 - SVI 9E.J. (Eric) van der Kolkveld 468
    29 feb. 12:30Excelsior '31 13 - Berkum 9J.B. (Han) Aaftinkveld 5-Excelsior'31--
    29 feb. 14:30JO19-1 - Schalkhaar JO19-1D. (Damir) Sehovicveld 11112
    29 feb. 14:30JO19-2 - KHC JO19-1veld 213
    29 feb. 14:30ZAC JO19-3 - JO19-3W.R. (Wim) ter Heege1-ZAC veld 1
    29 feb. 10:15JO17-3 - Heino JO17-2veld 213
    29 feb. 12:15JO17-4 - Ruinerwold JO17-1veld 113
    29 feb. AFGELASTJO17-5 - DESZ JO17-2veld 468
    29 feb. 10:30IJVV JO17-4 - Berkum JO17-6J.W. (Jan Willem) Westendorpveld 5--
    29 feb. 09:30SJO JCO JO15-1 - JO15-1J.J. (Jan) VeerenhuisOVC '21 veld 12 OVC '213 OVC '21
    29 feb. 08:30JO14-1 - Dos Kampen JO14-1R.A. (René) Buijsroggeveld 11112
    29 feb. 10:30De Weide JO13-1 - JO13-1E.J. (Ewout) MersmanVeld 114
    29 feb. AFGELASTJO13-2 - JVC Dedemsvaart JO13-3Afgeschermdveld 31112
    29 feb. 10:15SJO JCO JO12-1 - JO12-1OZC veld 3 (kg)1 OZC2 OZC
    29 feb. 08:30JO12-2 - Wilsum JO12-1T.T. (Timon) de Haanveld 457
    29 feb. 09:00SJO FC Dalfsen JO12-4 - JO12-3veld B2EF
    29 feb. 09:45Heeten JO11-1G - JO11-2S. (Siemen) Lokateveld 1
    29 feb. 09:00Sportclub Deventer JO10-5 - JO10-41- sc Deventer hoofdveld
    29 feb. 08:30CSV'28 JO9-7 - JO09-4Veld 2B6A5A
    29 feb. 10:00JO08-2 - Nieuwleusen SV JO8-1veld 557
    29 feb. 08:30Rohda Raalte JO8-3 - JO08-3Veld 5A34
    29 feb. 08:30SVI JO8-2 - JO08-4veld 263
    29 feb. 09:15Hattem JO8-2 - JO08-5Veld 34R6R
    29 feb. 11:45Be Quick '28 VR2 - Berkum VR1R.P. (Ronald) BekemaVeld 21314
    29 feb. 10:30SVO VVZ VR2 - Berkum VR36-Zwolsche Boys veld 3
    29 feb. 10:15MO17-1 - SDC Putten MO17-1veld 1910
    29 feb. 12:15MO15-1 - ATC '65 MO15-1veld 224
    29 feb. 09:00IJVV MO13-3 - MO13-2H. (Harry) Penninkhofveld 2--
    29 feb. 08:30MO11-1 - Heerde MO11-1veld 424
    29 feb. 12:15Berkum VR2 - Go Ahead Kampen VR1veld 3910
    29 feb. 14:00UKKEN - UKKENveld 51313
    29 feb. 14:30Berkum 5 - Berkum 7veld 357
    3 mrt. 20:00Berkum 1 - Dos Kampen 1L. (Lennart) Fledderusveld 11112
    7 mrt. 14:30Berkum 1 - BuitenpostR.C.P (Roel) van der Werffveld 11112
    7 mrt. 11:30DVS'33 Ermelo 2 - Berkum 2veld 1
    7 mrt. 14:30Hatto Heim 2 - Berkum 3G. (Gerben) Smeenkveld 1 (Hatto H)
    7 mrt. 14:30Berkum 4 - VSCO '61 2M.J.M. (Marc) Aarninkveld 3
    7 mrt. 12:30Nieuwleusen SV 3 - Berkum 6G.J. (Gerrit) Evenboerveld 4--
    7 mrt. 12:00Sv Zalk 2 - Berkum 7veld 1
    7 mrt. 13:00EDON 3 - Berkum 81-veld 1
    7 mrt. 14:30Dos Kampen 8 - Berkum 95.910
    7 mrt. 11:30SDC Putten JO19-1 - JO19-1D.J. (Dennis) Liibaanveld 1
    7 mrt. 12:45JO19-2 - FC RDC JO19-1veld 4
    7 mrt. 13:00Hatto Heim JO19-2 - JO19-3M (Marten) van der Zielveld 2 (Hatto H)
    7 mrt. 11:45JO17-1 - Alcides JO17-1G. (Goossen) de Bruinveld 1
    7 mrt. 12:30FC RDC JO17-1 - JO17-2veld 3
    7 mrt. 12:15JO17-3 - Wijhe '92 JO17-2veld 3
    7 mrt. 11:45SC Genemuiden JO17-2 - JO17-4veld 1
    7 mrt. 15:00CSV'28 JO17-6 - JO17-5veld 4
    7 mrt. 12:15Berkum JO17-6 - Olympia'28 JO17-2veld 2
    7 mrt. 10:30JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1E.P. (Pascal) Kwakkelveld 2
    7 mrt. 08:30JO15-2 - WZC Wapenveld JO15-1veld 2
    7 mrt. 10:15HTC JO15-1G - JO15-3veld 3
    7 mrt. 10:30SJO Oeken/Brummen JO14-1G - JO14-1hoofdveld
    7 mrt. 10:00EZC '84 JO14-1 - JO14-2veld 2
    7 mrt. 10:15JO14-3 - CSV '28 JO14-2Gveld 3
    7 mrt. 10:00JO13-1 - SC Joure JO13-1veld 1
    7 mrt. 09:45Hatto Heim JO13-3 - JO13-2Afgeschermdveld 2 (Hatto H)
    7 mrt. 08:30JO13-3 - HTC JO13-2Gveld 1
    7 mrt. 10:30SJO JCO JO13-2G - JO13-4OZC veld 29 OZC10 OZC
    7 mrt. 08:30JO12-1 - HTC JO12-2veld 4
    7 mrt. 10:00Den Ham JO12-1G - JO12-2veld 4
    7 mrt. 11:00JO12-3 - IJVV JO12-2veld 4
    7 mrt. 10:45CSV'28 JO12-7 - JO12-4veld 1
    7 mrt. 09:45JO12-5 - Dos Kampen JO12-5veld 4
    7 mrt. 10:00Go Ahead Kampen JO11-1 - JO11-1veld 4
    7 mrt. 09:45JO11-2 - WVF JO11-2veld 4
    7 mrt. 08:30JO11-5 - JO11-4veld 3
    7 mrt. 09:45Rohda Raalte JO10-1 - JO10-1Veld 5B1316
    7 mrt. 09:40JO10-2 - ABS JO10-1veld 6
    7 mrt. 12:30WVF JO10-8 - JO10-3veld 5
    7 mrt. 10:50JO10-4 - SVI JO10-7veld 6
    7 mrt. 08:30ZAC JO10-3 - JO10-57-ZAC veld 4
    7 mrt. 08:30JO10-6 - Rohda Raalte JO10-7Mveld 6
    7 mrt. 10:30JO09-1 - Staphorst JO9-1Gveld 5
    7 mrt. 12:00JO09-2 - JCLE JO9-1veld 6
    7 mrt. 08:45ST SC Balkbrug/Avereest JO9-1 - JO09-31-veld 1 Avereest/Balkbrug
    7 mrt. 13:05JO09-4 - Dos Kampen JO9-4veld 6
    7 mrt. 09:30Go Ahead Kampen JO9-5G - JO09-5veld 2 (trainingsveld)
    7 mrt. 10:00Dieze West JO9-1 - JO09-6veld 3- Dieze West/Ulu Spor
    7 mrt. 08:30ZAC JO8-1 - JO08-12-ZAC veld 2
    7 mrt. 08:30Be Quick '28 JO8-1 - JO08-2veld 1
    7 mrt. 12:40JO08-3 - Hatto Heim JO8-2veld 5
    7 mrt. 11:35JO08-4 - Heerde JO8-1veld 5
    7 mrt. 08:30JO08-5 - Hatto Heim JO8-5Gveld 5
    7 mrt. 09:30Berkum JO8-6G - ZAC JO8-2veld 5
    7 mrt. 17:00Berkum VR1 - Oranje Nassau VR2K. (Klaas) Rozemaveld 1
    7 mrt. 15:15Berkum VR2 - Sparta Nijkerk VR2veld 4
    7 mrt. 14:30Berkum VR3 - VEVO VR1veld 2
    7 mrt. 14:30Batavia '90 MO17-1 - MO17-1veld 2
    7 mrt. 10:30ST FC Meppel/Alcides MO15-1 - MO15-1Alcides veld 3
    7 mrt. 08:30WHC MO13-1 - MO13-11-veld A
    7 mrt. 11:00MO13-2 - Heerde MO13-1veld 4
    7 mrt. 08:30MO11-1 - WVF MO11-1veld 4
    7 mrt. 14:00UKKEN - UKKENveld 5--
    7 mrt. 14:45Berkum 5 - Berkum 5veld 5--
    14 mrt. 15:00Purmersteijn - Berkum 1veld 1
    14 mrt. 12:15Berkum 2 - AZSV 2veld 1
    14 mrt. 14:30Berkum 3 - Gramsbergen 2veld 4
    14 mrt. 14:30WVF 3 - Berkum 4veld 4
    14 mrt. 14:30Berkum 5 - Staphorst 4veld 2
    14 mrt. 14:30Zwolsche Boys 5 - Berkum 66-Zwolsche Boys veld 3
    14 mrt. 12:30Zwolsche Boys 6 - Berkum 75-Zwolsche Boys veld 2
    14 mrt. 14:30Avereest 3 - Berkum 8D. (Dick) Meijer1-veld 1 Avereest/Balkbrug
    14 mrt. 14:30Zwolsche Boys 8 - Berkum 95-Zwolsche Boys veld 2
    14 mrt. 12:00SJO FC Dalfsen JO19-1 - JO19-1HoofdveldJI
    14 mrt. 12:00SVI JO19-2 - JO19-2veld 2
    14 mrt. 15:30JO19-3 - SVI JO19-3veld 3
    14 mrt. 12:15JO17-1 - NEO JO17-1veld 2
    14 mrt. 10:30SEH JO17-1 - JO17-2veld 2
    14 mrt. 14:30Broekland JO17-1 - JO17-3veld 2
    14 mrt. 12:15JO17-4 - CVVO JO17-2veld 4
    14 mrt. 12:30Be Quick '28 JO17-3 - JO17-5veld 4
    14 mrt. 13:30Berkum JO17-6 - USV JO17-2veld 3
    14 mrt. 10:15JO15-1 - WVF JO15-1veld 1
    14 mrt. 10:15JO15-2 - CSV'28 JO15-6veld 4
    14 mrt. 10:30SJO FC Dalfsen JO15-3 - JO15-3veld B78
    14 mrt. 08:30WVF JO14-1 - JO14-1veld 2
    14 mrt. 08:30JO14-2 - SC Emmeloord JO14-1veld 2
    14 mrt. 12:30Raalte JO14-1G - JO14-3veld 2
    14 mrt. 10:30JO13-1 - Zeerobben JO13-1veld 2
    14 mrt. 11:15Vilsteren JO13-1G - JO13-2veld 1
    14 mrt. 10:00WVF JO13-4 - JO13-3veld 2
    14 mrt. 08:30JO13-4 - Vitesse'63 JO13-1Gveld 4
    14 mrt. 08:30JO12-1 - Be Quick '28 JO12-1Gveld 3
    14 mrt. 09:45JO12-2 - CSV'28 JO12-4veld 3
    14 mrt. 09:30CSV'28 JO12-6 - JO12-3veld 4
    14 mrt. 09:30Dos Kampen JO12-5 - JO12-44B1112
    14 mrt. 11:00WVF JO12-5 - JO12-5veld 4
    14 mrt. 08:30JO11-1 - SV Zwolle JO11-1veld 3
    14 mrt. 09:00Oene JO11-1G - JO11-2veld 3
    14 mrt. 10:30's Heerenbroek JO11-1 - JO11-42-veld 2
    14 mrt. 08:30Rohda Raalte JO11-5 - JO11-5veld 4
    14 mrt. 09:45JO10-1 - PEC Zwolle JO10-2veld 6
    14 mrt. 08:30Sportclub Deventer JO10-1 - JO10-21- sc Deventer hoofdveld
    14 mrt. 11:00JO10-3 - DOS Kampen JO10-4veld 6
    14 mrt. 09:45Rohda Raalte JO10-5 - JO10-4veld 7
    14 mrt. 08:30JO10-5 - Hattem JO10-1veld 6
    14 mrt. 09:15JVC Dedemsvaart JO10-5 - JO10-6veld 2
    14 mrt. 08:45Voorwaarts T JO9-1 - JO09-1veld 3
    14 mrt. 11:40JO09-2 - HTC JO9-1veld 5
    14 mrt. 09:35JO09-3 - SJO JCHW JO9-1Gveld 5
    14 mrt. 09:30Go Ahead Kampen JO9-4 - JO09-4veld 2 (trainingsveld)
    14 mrt. 08:30CSV'28 JO9-6 - JO09-5veld 3
    14 mrt. 08:30JO09-6 - Heino JO9-4veld 5