• Pupil van de week

  • Tomas Oliveira de Costa Caito, 10 jaar oud

    Deze week mogen we Tomas Oliveira de Costa Caito verwelkomen als Pupil van de Week! Tomas voetbalt al weer zo’n vier jaar bij VV Berkum en speelt dit jaar in onze JO11-2. Zijn favoriete positie is in de verdediging. Zijn grote voorbeeld is Virgil van Dijk. Tomas heeft ook nog een jonger broertje die in onze JO8-1 speelt.

    Tomas zit in groep 7 van de Koningin Emmaschool en hij vindt het leuk dat er meerdere klasgenoten ook bij VV Berkum voetballen. Zijn favoriete vakken op school zijn rekenen en gym. Na school voetbalt Tomas ook graag op het schoolplein, volgt hij kickboksles en houdt hij van gamen.

    Zaterdag a.s. mag Tomas van dichtbij kijken naar de spelers van het eerste van Berkum. Hij heeft niet echt een favoriete speler bij Berkum 1 maar wellicht dat dit na dit weekend anders is. Tomas voorspelt een 3-1 overwinning tegen Urk. Wij wensen hem een hele fijne middag toe!