• Recordjaar voor de zonnepanelen

    De 156 zonnepanelen op de kantine en het tribunegebouw produceerden  in 2018 een record van 37.060 KWh. Dat is een stijging van 12% t.o.v.  het jaar ervoor. In de 7 jaar dat de panelen op de daken liggen was tot vorig jaar 2015 het beste jaar met een opbrengst van 35.000 KWh.  De beste maand was juli (3190 KWh) met 1 juli als beste dag.  In alle vorige jaren was de beste maand mei en ook de beste week en dag vielen steeds eind mei.

    Alle jaren opgeteld zijn er ruim 231.000 KWh  via de zonnepanelen binnengehaald. Voor meer details en grafieken kijk onderaan de site en knik op de knop 'wat brengt de zon op?' https://unica.solarlog-web.nl/4707.html

    VVBerkum is deelgenoot van het project 'Berkum Energie neutraal'. De doelstelling van dat project is om uit te zoeken of we in 2025 (!) van het gas af kunnen en de energie daarvoor in eigen wijk kunnen opwekken.