• Stand van zaken na 6 maanden Sponsorkliks

    In de afgelopen maanden zijn er al 69 online bestelling geplaatst bij de verschillende webwinkels via de speciale VV Berkum Sponsorkliks pagina.

    De meeste bestellingen vinden plaats bij Bol.com namelijk 37x. Op gepaste afstand, voor wat betreft het aantal bestellingen, volgt HEMA met 12 bestellingen.

  • De maand juli is, ondanks dat deze nog maar net is begonnen, al goed voor 11 bestellingen. Op dit moment al de derde plek gelet op het aantal bestellingen in de afgelopen maanden.

  • VV Berkum is blij met het grote aantal bestellingen tot nu toe. Normaal komt u ons aanmoedigen, nu moedigen wij u aan om bij een volgende online bestelling te kijken of de webwinkel van uw keuze beschikbaar is via onze Sponsorkliks pagina.

    Gaat u binnenkort nog op reis? Boek uw verblijf en reis via bijvoorbeeld KLM, Expedia,booking.com, Hotels.com of Disneyland Parijs. Voor elke boeking via Sponsorkliks ontvangt VV Berkum een commissie.

    Meer info over het bestellen via Sponsorkliks bekijk de instructie.