• Vacature: Technisch Coördinator Vrouwen
    De afdeling vrouwenvoetbal is per direct op zoek naar kandidaten voor de technische commissie. Deze commissie is verantwoordelijk voor de realisatie van het voetbaltechnisch beleid binnen de vrouwenafdeling. Kerntaak van de technische commissie is het uitvoeren en toezicht houden van het door de vereniging te voeren technische beleid en stemt af met de BG vrouwenvoetbal en rapporteert aan het het bestuurslid technische zaken. De technische commissie bereidt met de desbetreffende leeftijdscoördinatoren de teamindeling (vanaf MO-13) voor het nieuwe seizoen voor en brengt dit in in het overleg voetbaltechnische zaken waarin je als TC-lid vrouwenvoetbal aan deel neemt.
     
    Wij komen graag in contact met enthousiaste kandidaten met een voetbaltechnische achtergrond, die zich willen inzetten om het technische beleid vorm te geven. Het doel is om de kwaliteit door de vrouwenafdeling heen te verhogen.
    Voor informatie of reacties neem contact op met: bestuursgroepvrouwen.vvberkum@gmail.com