• Contactpersonen VV Berkum

  • Algemeen Bestuur
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Secretaris Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    Penningmeester Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Henk-Jan van der Veer 06-22691377 veer0905@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Sascha Schuurman sascha9@home.nl
    Zie portefeuilleverdeling Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Portefeuilleverdeling 
    Portefeuilles Naam Telefoonnummer Mail
    Technische ZakenCommerciële Zaken Henk Jan van der Veer 06-22691377 veer0905@gmail.com
    FacilitairBusiness club Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Dames / MeidenVrijwilligers & Leden Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Senioren (3e t/m 9e)Supportersvereniging Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Jeugd (jun. en pupillen)Clubhuis Sascha Schuurman sascha9@home.nl
    Wedstrijdzaken/PR & Comm./Werkgeverszaken Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    Business Club Berkum
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Henk Visscher 06-54223707 henk@newroadz.nl
    Bestuursgroep Communicatie
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Jolanda van der Veer 06-15969919 communicatieberkumjolanda@gmail.com
    Bestuursgroep Wedstrijdzaken
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Alexis Weges 06-52590159 alka.weges@ziggo.nl
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-48877886 dick.lamers@home.nl
    Wedstrijdsecretaris 3e t/m 9e Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
    Wedstrijdsecretaris junioren (JO12 t/m JO19) Marco van der Spoel 06-30161510 mcvanderspoel@gmail.com
    Wedstrijdsecretaris pupillen (tot JO11) Marco van der Spoel 06-30161510 mcvanderspoel@gmail.com
    Wedstrijdsecretaris dames & meisjes Tanja Vaartjes 06-26949695 twvaartjes@gmail.com
    Wedstrijdsecretaris algemeen René Buijsrogge 06-18367170 ra.buijsrogge@home.nl
    Bestuursgroep 1e en 2e elftal
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Ton Hanson 06-29527501 thanson@snijderfiltertechniek.nl
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-48877886 dick.lamers@home.nl
    Perscontacten 1e Theo Kölker 038-4220696 jkolker@planet.nl
    Teammanager 1e Andre Toering 06-46155747 a.toering8@chello.nl
    Teammanager 2e Robert Schraag 06-30147487 roberkum6@home.nl
    Technische Zaken Peter Lips 06-53913002 peter.lips@kpnplanet.nl
    Bestuursgroep Senioren overig
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter / PR / Communicatie Maurice Weenink 06-24451801 riesje-zwolle@hotmail.com
    Secretaris / Activiteitencommissie Ronald Vaatstra 06-10039384 rvaatstra@hotmail.com
    Penningmeester / Vrijwilligers Koen Verburg 06-82019336 k_verburg@live.nl
    Activiteitencommissie / Materiaal Demi Siemerink 06-48839692 demisiemerink@hotmail.com
    Leidersvergadering / Scheidsrechters Robert Schraag 06-30147487 roberkum6@home.nl
    Wedstrijdzaken Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
    Leider 3e Ramon Zieleman 06-13733765 zielio@hotmail.com
    Raymon Snijders 06-46486319 raymonsnijders@gmail.com
    Leider 4e Aron van Rheenen 06-10673277 aronvanrheenen@hotmail.com
    Paul Willems 06-10800478 willems.p@home.nl
    Ronald Bredewold 06-13597780 ronald-bredewold@hotmail.com
    Leider 5e Demi Siemerink 06-48839692 demisiemerink@hotmail.com
    Maurice Weenink 06-24451801 mauriceweenink@hotmail.com
    Leider 6e René Pluim 06-22455906 renepluim73@gmail.com
    Hendrik Jan de Jong 06-23530753 hendrikjandejong1@gmail.com
    Leider 7e Nathan Loonstra 06-29741852 nloonstra@gmail.com
    Sil Kroek 06-40721296 silkroek@gmail.com
    Leider 8e Marco Wittenaar 06-52582906 marcowittenaar@gmail.com
    Marc Mac-Lean 06-38361723 marc_mac-lean@hotmail.com
    Bestuursgroep Junioren
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Gé Mulder 038-4539432 gwhmmulder@yahoo.com
    Wedstrijdzaken Marco van der Spoel 06-30161510 mcvanderspoel@gmail.com
    Hoofd Junioren Opleiding Rinke Borger 06-11312157 hjovvberkum@gmail.com
    Coördinator - JO19 Erik Lanning 06-51805204 erik.lanning@kpnplanet.nl
    Coördinator - JO17 Marc Kasper 06-24156301 mmlkasper@home.nl
    Coördinator - JO15 Huub Jordans 06-37558544 huubjordans@hetnet.nl
    Coördinator - JO13 Harry Beumer 06-20966616 beumerh@outlook.com
    Leider JO19-1 André van der Haar 06-20983327 a.j.vdhaar67@gmail.com
    Mark Lambers 038-4525484 marklambers@home.nl
    Leider JO19-2 Paul Kisjes 06-10402592 kisjes@home.nl
    Alexis Weges 06-52590159 alka.weges@ziggo.nl
    Leider JO19-3 Markus Popkema 038-4545656 zwapop@hetnet.nl
    Alfred Guikema 06-29515719 awgguikema@gmail.com
    Leider JO17-1 Jurrie Wink 06-15048063 j.wink@hccnet.nl
    Leider JO17-2 Ben Cohlen 06-22939329 b.cohlen@ziggo.nl
    Marcel Hoefman 06-54764840 mhoefman@xs4all.nl
    Leider JO17-3 Pieter Mondria 06-10691995 pieterjmondria@ziggo.nl
    Leider JO17-4 Wiecher Kleinluchtenbelt 06-29564615 wiecher0511@gmail.com
    Leider JO17-5 Martin de Boer 06-18082583 mmnzndeboer@hetnet.nl
    Arjan Bloemink 06-14964634 bamsa@home.nl
    Leider JO15-1 René Bosgoed 06-55825447 renebosgoed@gmail.com
    Bart Mulder 06-83221407 bart.ria@home.nl
    Leider JO15-2 Jan Rozendal 06-42424013 jangelique@gmail.com
    John Dick van den Berg 06-55782068 john_dick@albvia.com
    Leider JO15-3 Ralph Thoenes 06-27658728 ralph.thoenes@gmail.com
    Leider JO15-4 Ronald Dijkslag 06-50684555 dijkslagronald9@gmail.com
    Leider JO15-5 Christiaan Boxhoorn 06-36235491 cboxhoorn@home.nl
    Leider JO15-5 Jarig Jan Odinga 06-22799464 la.meijer@tiscali.nl
    Leider JO15-6 Wiechert van Tongeren 06-21933467 wvantongeren@hetnet.nl
    Leider JO13-1 Arjan Dekker 06-52520778 a.dekker@vrijsselland.nl
    Isaak Teunis 06-41489625 i.teunis@home.nl
    Leider JO13-2 Erwin van Marwijk 06-21573571 erwin.vanmarwijk@ziggo.nl
    Bart Mom 06-53377321 mom.bierma@kpnmail.nl
    Leider JO13-3 Marco Bruinzeel 06-50225375 mbruinzeel@vhbinfra.nl
    Marijke Holterman-Tempel 038-4222441 tempeltje@hotmail.com
    Leider JO12-1 Mike Ripasa 06-23994400 eyecom01@gmail.com
    Dries Vis 06-24251234 driesvis78@gmail.com
    Leider JO12-2 Remco Broekhuijsen 06-12349846 remco@garkida.demon.nl
    Leider JO12-3 Herman Wegter 06-52869593 herman@wcdc.nl
    Willem Steenbergen willemsteenbergen@hotmail.com
    Leider JO12-4 Vincent Odeda 06-84868482 djsany16@hotmail.com
    Albert Drewes 06-31027001 albert_drewes@hotmail.com
    Bestuursgroep Pupillen
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Jan Denekamp 038-4551306 jcdenekamp@hotmail.com.
    Wedstrijdzaken Marco van der Spoel 06-30161510 mcvanderspoel@gmail.com
    Hoofd Pupillen Opleiding Davy Eustacia eustacia90@hotmail.com
    Coördinator -11 -10 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
    Coördinator -9 -8 Han Slootweg 06-52376925 han.slootweg@home.nl
    Coördinator F-League Jan van Anken 06-13180184 janvananken@gmail.com
    Leider JO11-1 Jeroen Holthuis 06-51510371 jholthuis@ralstoncolour.com
    Ivo van Maarle 06-42232632 familie@vanmaarle.com
    Leider MO11-1 Susan Beenen
    Linda Schaftenaar
    Leider JO11-2 Ramon Zieleman 06-13733765 zielio@hotmail.com
    Mark Kluin 06-83910987 mark_kluin@hotmail.com
    Leider MO11-2 Karlijn Kijftenbelt 06-12028504 karlijnkijftenbelt@gmail.com
    Wouter Kuiper wnkuiper@icloud.com
    Leider JO11-3 Han Slootweg 06-52376925 han.slootweg@home.nl
    Leider JO11-4 Marcel Askamp 06-48865187 mr.askamp@outlook.com
    Rutger Blankvoort 06-37552914 rbablankvoort@ziggo.com
    Leider JO11-5 Maurice Schippers 06-29007974 saskia.maurice@ziggo.nl
    Leider JO10-1 Henk Jan van de Berg 06-13200033 hjvb@hotmail.com
    Jeroen van Houten 06-29567123 i.vanderweerd@home.nl
    Renzo van de Vegte 06-12800572 renzovandevegte74@gmail.com
    Leider JO10-2 Arjen Schepers 06-13278469 arjenschepers@hotmail.com
    Robbie van Wieren 06-51159778 robvanwieren@yahoo.com
    Leider JO10-3 Eelco Snijders 06-47082243 eelcosnijders@hotmail.com
    Richard Groot 06-21537393 rgroot.r@gmail.com
    Leider JO10-4 Maartje de Witte 06-15367441 maartjedewitte@hotmail.com
    Dennis Smit 06-18472199 dennissmit99@hotmail.com
    Leider JO10-5 Martin Vierhuizen 06-42402603 martin.vierhuizen@gmail.com
    Dennis van der Burgt 06-53495759 dvanderburgt@veneta.com
    Alex Medema 06-24993334 alexmedema@hotmail.com
    Leider JO10-6 Sascha Schuurman sascha9@home.nl
    Leider JO9-1 Stefan Gijsbertsen 06-20705524 sd.gijsbertsen@gmail.com
    Dennis Kok 06-50270392 dkok78@gmail.com
    Leider JO9-2 Michel Koman 06-46385252 michelkoman@hotmail.com
    Roel Winters 06-23941963 roelwinters@ziggo.nl
    Leider JO9-3 Richard Zwart 06-52684761 rchrdzwart@gmail.com
    Leider JO9-4 André Pals 06-21179413 andrepals@ziggo.nl
    Linda Overgoor 06-48940839 lindaovergoor@hotmail.com
    Leider JO9-5 Eelko Suithoff 06-41156947 eelkosuithoff@gmail.com
    Miguel Eenschhoten 06-11357901 miguel.eenschoten@gmail.com
    Lilian Wennemars lwennemars@hotmail.com
    Leider JO9-6G Hein Platenkamp 06-13985915 heinnatasja@home.nl
    Robbert Holsappel 06-31761842 robbertholsappel@hotmail.com
    Leider JO9-7M Jeordy Jansen 06-51180411 jeordy.jansen@nl.mcd.com
    Tije Pietersma 06-53855562 tijepietersma@gmail.com
    Leider JO9-8 ?
    Leider JO8-1 Jan van Anken 06-13180184 janvananken@gmail.com
    Leider JO8-2 J. Verheijen 06 27076645 j_j_verheijen@hotmail.com
    Sander Bartels 06-42241138 sander_bartels@hotmail.com
    Leider JO8-3 Ivan van der Vegte vegte-zengerin@kpnplanet.nl
    Leider JO8-4 Marcel Stoel marcel_stoel@hotmail.com
    Leider JO8-5 Ruben Kreuwel rubenenmargot@hotmail.com
    Leider JO8-6 ?
    Bestuursgroep Dames
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter VACANT
    Wedstrijdzaken/secretaris Tanja Vaartjes 06-26949695 twvaartjes@gmail.com
    Leider Vrouwen 1 Tanja Vaartjes 06-26949695 twvaartjes@gmail.com
    Leider Vrouwen 2 Gea Zandink 06-30380265 Zandink34@hotmail.com
    Leider Vrouwen 3 Mirjam Couprie 06-12213028 mirjamcouprie@home.nl
    Leider MO17-1 Harald Mulder 06-51151435 harald.mulder@ziggo.nl
    Leider MO15-1 Arjen Bloemink 06-14964634 bamsa@home.nl
    Leider MO15-2 Gerrit Roukema 06-44483304 gerrieroukie@hotmail.com
    Ingeborg Brandt 06-25175292 ingeborgbrandt70@gmail.com
    Leider MO13-1 Sonja Zweers 06-11100801 sonjazweers@hotmail.com
    Berkum United
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Coördinator Arjen Bloemink 06-14964634 bamsa@home.nl
    Bestuursgroep Facilitair
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Altie Bolt 06-37154920 facilitair@vvberkum.nl
    TeamKleding Floris Mulkens 06-28951233 florismulkens@gmail.com
    Fanshop Margriet van Gerner mvangerner@ziggo.nl
    Installaties Arjen Langendijk 06-22796637
    Commerciële zaken
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Louis Weenink 06-51400393 l.j.weenink@ziggo.nl
    Financiële administratie sponsoren Pim van Hoesel 06-21607958 pljvanhoesel@kpnmail.nl
    Sponsoring Rainer Fröhlich 06-21261816 info@frohlich.nl
    Websitebeheer
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Webmaster Marcel Hindriks 06-26674851 marcel.hindriks@gmail.com
    Webmaster VACANT
    Contentbeheer senioren Bas Bouwhuis content-senioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer junioren Lena Bierma content-junioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer pupillen Marcel Hindriks  06-26674851 content-pupillen@vvberkum.nl
    Contentbeheer dames Liesbeth Oelen liesbethoelen@gmail.com