• Contactpersonen VV Berkum

  • Algemeen Bestuur      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Secretaris Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    Penningmeester Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Arjen Schepers 06-13278469 Btzvvberkum@gmail.com
    Zie portefeuilleverdeling Sascha Schuurman   sascha9@home.nl
    Zie portefeuilleverdeling Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Zie portefeuilleverdeling Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Portefeuilleverdeling Algemeen Bestuur      
    Portefeuilles Naam Telefoonnummer Mail
    Voetbaltechnische Zaken  Arjen Schepers 06-13278469 Btzvvberkum@gmail.com
    Facilitair / Business club Feico van der Ploeg 06-51569535 feicovanderploeg@gmail.com
    Dames / Meiden/applausbeleid Jan Teun Fuller 06-51006223 jtfuller@benthemgratama.nl
    Senioren (3e t/m 9e) / Supportersvereniging/vrijwilligers/clubhuis Rob van Essen 06-38034416 info@berkum9.nl
    Jeugd (jun. en pupillen)  Sascha Schuurman   sascha9@home.nl
    Wedstrijdzaken / PR & Comm. / Werkgeverszaken Aart Schippers 038-4536880 aaschippers@ziggo.nl
    ICT/Sportlink/commercie Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Bestuursgroep Commercie      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Louis Weenink (vz) 06-51400393 l.j.weenink@ziggo.nl
    Bestuurslid Henk Visscher 06-54223707 info@henkvisscher.com
    Bestuurslid Rainer Fröhlich 06-21261816 info@frohlich.nl
    Bestuurslid Marc van der Meulen 06-50902280 marcvdmeulen@hotmail.com
    Sponsorcontracten Marc Mac-lean 06-38361723 marc_mac-lean@hotmail.com
    Secretaris Martijn de Munnink  06 15904518  martijndemunnink@home.nl
    Afgevaardigde AB Maurice Schippers 038-4526520 saskia.maurice@ziggo.nl
           
    Bestuurscommissie Services      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Marc van der Meulen 06-50902280 marcvdmeulen@hotmail.com
           
    Bestuurscommissie Acquisitie      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Rainer Fröhlich  06-21261816 info@frohlich.nl
           
    Bestuurscommissie Business Club Berkum      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Henk Visscher  06-54223707 info@henkvisscher.com
           
    Bestuurscommissie Relatiebeheer      
    Functie  Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Louis Weenink  06-51400393 l.j.weenink@ziggo.nl
           
    Bestuursgroep Communicatie      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Marcel Hindriks 06-26674851 marcel.hindriks@gmail.com
           
    Bestuursgroep Wedstrijdzaken      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Alexis Weges 06-52590159 alka.weges@ziggo.nl
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-48877886 dick.lamers@home.nl
    Wedstrijdsecretaris 3e t/m 9e Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
    Wedstrijdsecretaris junioren (JO12 t/m JO19)      
    Wedstrijdsecretaris pupillen (tot JO11)      
    Wedstrijdsecretaris dames & meisjes Tanja Vaartjes 06-26949695 twvaartjes@gmail.com
    Wedstrijdsecretaris algemeen René Buijsrogge 06-18367170 ra.buijsrogge@home.nl
           
    Bestuursgroep 1e en 2e elftal      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Ton Hanson 06-29527501 thanson@snijderfiltertechniek.nl
    Wedstrijdzaken 1e en 2e Dick Lamers 06-48877886 dick.lamers@home.nl
    Perscontacten 1e Theo Kölker 038-4220696 jkolker@planet.nl
    Teammanager 1e Andre Toering 06-46155747 A.toering8@chello.nl
    Teammanager 2e vacant    
    Technische Zaken Henk Jan van der Veer  06-22691377 veer905@gmail.com
           
    Bestuursgroep Senioren overig      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter / PR / Communicatie Maurice Weenink 06-24451801 riesje-zwolle@hotmail.com
    Secretaris / Activiteitencommissie Ronald Vaatstra 06-10039384 rvaatstra@hotmail.com
    Penningmeester / Vrijwilligers Koen Verburg 06-82019336 k_verburg@live.nl
    Activiteitencommissie / Materiaal Demi Siemerink 06-48839692 demisiemerink@hotmail.com
    Leidersvergadering / Scheidsrechters Robert Schraag 06-30147487 roberkum6@home.nl
    Wedstrijdzaken Klaas Weertman 038-4551791 klaas_w@hotmail.com
           
    Leider 3e Michiel Scheper 06-19180798 m.scheper@gmail.com
    Leider 4e Demi Siemerink 06-48839692 demisiemerink@hotmail.com
    Leider 5e Klaas Tijhaar 06-13151254 ktijhaar@home.nl
    Leider 6e René Pluim 06-22455906 renepluim73@gmail.com
      Hendrik Jan de Jong 06-23530753 hendrikjandejong1@gmail.com
    Leider 7e Anno Bergsma 06-34932441 annobergsma@hotmail.com
      Henk Sikkema 06-13308806 henksikkema89@hotmail.com
      Arjan Langendijk 06-22796637 alangendijk@hotmail.com
    Leider 8e Marco Wittenaar 06-52582906 marcowittenaar@gmail.com
    Leider 9e      
    Leider Berkum 35+      
    Leider Berkum 45+      
           
    Bestuursgroep Junioren      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Gé Mulder 06-49893514 gwhmmulder@yahoo.com
    Wedstrijdzaken Vacature    
    Hoofd Junioren Opleiding Rinke Borger 06-11312157 hjovvberkum@gmail.com
    Communicatie Lena Bierma 06-38047138 mom.bierma@kpnmail.nl
    Ondersteuner juniorenopleiding Ben Cohlen 06-22939329 b.cohlen@ziggo.nl
    Ondersteuner juniorenopleiding Marcel Hoefman 06-54764840 mhoefman@xs4all.nl
    Coördinator - JO19 Erik Lanning 06-51805204 hrlaning@gmail.com
    Coördinator - JO17 Marc Kasper 06-24156301 mmlkasper@home.nl
    Coördinator - JO15 Harry Beumer 06-20966616 beumerh@outlook.com
    Coördinator - JO13 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
           
    Leider JO19-1 Pieter Mondria 06-10691995 pieterjohannesmondria@gmail.com
    Leider JO19-2 Marieke Brouwer 06-48794205 romariek@ziggo.nl
      Floris Suijdendorp 06-21865818 floris.suijdendorp@planet.nl
      Michel Baak 06-14169610 m.baak@home.nl
    Leider JO19-3 Ilona Bolt 06-53770697 i.bolt@kpnmail.nl
           
    Leider JO17-1 Jurrie Wink 06-15048063 j.wink@hccnet.nl
    Leider JO17-2 Martin van Thulden    
    Leider JO17-3 Martin van Noort 06-20305500 martin@vannoort.nu
    Leider JO17-4 Jan Rozendal 06-42424013 jangelique@gmail.com
    Leider JO17-5 Ralph Thoenes 06-27658728 ralph.thoenes@gmail.com
    Leider JO17-6 Christiaan Boxhoorn 06-36265491 cboxhoorn@home.nl
           
    Leider JO15-1 Harry Beumer 06-20966616 beumerh@outlook.com
    Leider JO15-2 Ronald Dijkslag 06-50684555 dijkslagronald9@gmail.com
    Leider JO15-3 Ralph Thoenes 06-27658728 ralph.thoenes@gmail.com
           
    Leider JO14-1 Petra Bruins 06-10087905 petrabruins1@outlook.com
    Leider JO14-2 Erwin van Marwijk 06-21573571 erwin.vanmarwijk@ziggo.nl
      Bart Mom 06-53377321 mom.bierma@kpnmail.nl
    Leider JO14-3 Marijke Holthuis-Tempel 06-34376682 tempeltje@hotmail.com
           
    Leider JO13-1 Isaak Teunis 06-41489625 i.teunis@home.nl
    Leider JO13-2 Remco Broekhuijsen    
    Leider JO13-3 Willem Steenbergen    willemsteenbergen@hotmail.com
      Herman Wegter 06-52869593 herman@wcdc.nl
    Leider JO13-4 Gerard Hol 06-40272558 g.hol335@ziggo.nl
      Albert Drewes 06-31027001 albert_drewes@hotmail.com
      Vincent Odedo 06-84868482 djsany16@hotmail.com
           
    Bestuursgroep Pupillen      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Stefan Gijsbertsen 06-20705524 sd.gijsbertsen@gmail.com
    Wedstrijdzaken Marco van der Spoel 06-30161510 mcvanderspoel@gmail.com
    Hoofd Pupillen Opleiding Davy Eustacia   eustacia90@hotmail.com
    Coördinator -11 -10 Alexandra van de Griendt 06-34942141 alexandra.vandegriendt@outlook.com
    Coördinator -9 -8 Han Slootweg 06-52376925 han.slootweg@home.nl
    Coördinator F-League Sander Bartels 06-42241138 sander_bartels@hotmail.com
           
    Leider JO12-1 Mike Ripasa 06-23994400 eyecom01@gmail.com
      Dries Vis 06-24251234 driesvis78@gmail.com
    Leider JO12-2       
    Leider JO12-3      
    Leider JO12-4       
    Leider JO12-5      
           
    Leider JO11-1 Jeroen Holthuis 06-51510371 jholthuis@ralstoncolour.com
      Ivo van Maarle 06-42232632 familie@vanmaarle.com
    Leider MO11-1 Jeordy Jansen 06-51180411 jeordy.jansen@nl.mcd.com
    Leider JO11-2 Ramon Zieleman 06-13733765 zielio@hotmail.com
      Mark Kluin 06-83910987 mark_kluin@hotmail.com
    Leider JO11-3 Han Slootweg 06-52376925 han.slootweg@home.nl
    Leider JO11-4 Marcel Askamp 06-48865187 mr.askamp@outlook.com
      Rutger Blankvoort 06-37552914 rbablankvoort@ziggo.com
    Leider JO11-5 Martin Vierhuizen 06-42402603 martin.vierhuizen@gmail.com
      Dennis van der Burgt   dvanderburgt@veneta.com
      Alex Medema 06-14322238 alexmedema@hotmail.com
           
    Leider JO10-1 Henk Jan van de Berg 06-13200033 hjvb@hotmail.com
      Jeroen van Houten 06-29567123 i.vanderweerd@home.nl
      Renzo van de Vegte 06-12800572 renzovandevegte74@gmail.com
    Leider JO10-2 Arjen Schepers 06-13278469 arjenschepers@hotmail.com
      Robbie van Wieren 06-51159778 robvanwieren@yahoo.com
    Leider JO10-3 Eelco Snijders 06-47082243 eelcosnijders@hotmail.com
      Richard Groot 06-21537393 rgroot.r@gmail.com
    Leider JO10-4 Maartje de Witte 06-15367441 maartjedewitte@hotmail.com
      Dennis Smit 06-18472199 dennissmit99@hotmail.com
    Leider JO10-5      
    Leider JO10-6      
           
    Leider JO9-1 Stefan Gijsbertsen 06-20705524 sd.gijsbertsen@gmail.com
      Dennis Kok 06-50270392 dkok78@gmail.com
    Leider JO9-2 Michel Koman 06-46385252 michelkoman@hotmail.com
      Roel Winters 06-23941963 roelwinters@ziggo.nl
    Leider JO9-3 Richard Zwart 06-52684761 rchrdzwart@gmail.com
    Leider JO9-4 André Pals 06-21179413 andrepals@ziggo.nl
           
    Leider JO8-1 Jan van Anken 06-13180184 janvananken@gmail.com
    Leider JO8-2 J. Verheijen 06 27076645 j_j_verheijen@hotmail.com
      Sander Bartels 06-42241138 sander_bartels@hotmail.com
    Leider JO8-3 Ivan van der Vegte 06-30063927 vegte-zengerin@kpnplanet.nl
           
    Bestuursgroep Dames en Meisjes      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter VACANT    
    Wedstrijdzaken/secretaris Tanja Vaartjes 06-83606735 twvaartjes@gmail.com
    Communicatie Alicia Weenink 06-27503913 bestuursgroepvrouwen.vvberkum@gmail.com
      Jitske Haanstra 06-26066182 bestuursgroepvrouwen.vvberkum@gmail.com
           
    Leider Vrouwen 1 Tanja Vaartjes 06-83606735 twvaartjes@gmail.com
    Leider Vrouwen 2 Gea Zandink 06-38547710 zandink34@hotmail.com
    Leider Vrouwen 3 Ewout Groeneveld 06-50444560 groeneveld.ewout00@gmail.com
    Leider Vrouwen 1 (vrijdag) Sascha Raayman 06-51026875 sascha_raayman@hotmail.com
           
    Leider MO17-1 Gerard Bosman 06-40824408 g.a.bosmanzwolle@gmail.com
           
    Leider MO15-1 Astrid Bastiaan 06-54692276 fambastiaan@hotmail.com
           
    Leider MO13-1 Lianne Mensink 06-11303599 e.l.mensink-poortman@hotmail.com
      Sonja Zweers 06-11100801 sonjazweers@hotmail.com
    Leider MO13-2 Wouter Kuiper 06-52438860 wnkuiper@icloud.com
    Leider MO13-3 Linda Schaftenaar 06-57580977 lindadekoninggans@hotmail.com
           
    Berkum United      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Coördinator Arjen Bloemink 06-14964634 bamsa@home.nl
           
    Bestuursgroep Facilitair      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Voorzitter Altie Bolt 06-37154920 facilitair@vvberkum.nl
    TeamKleding Floris Mulkens 06-28951233 florismulkens@gmail.com
    Fanshop Margriet van Gerner   mvgerner@ziggo.nl
    Installaties Arjen Langendijk 06-22796637  
           
    Websitebeheer      
    Functie Naam Telefoonnummer Mail
    Webmaster Binnenkort beschikbaar    
    Webmaster Binnenkort beschikbaar    
    Contentbeheer senioren Bas Bouwhuis   content-senioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer junioren Lena Bierma   content-junioren@vvberkum.nl
    Contentbeheer pupillen VACANT    
    Contentbeheer dames Liesbeth Oelen   liesbethoelen@gmail.com