• Verzoek plaatsen
    nieuwsbericht
  • Berkum thuis langs Quick ‘20

     

    Berkum 1 heeft in eigen huis met 2-0 gewonnen van Quick ’20, in een duel waarin de toeschouwers niet veel opwindend voetbal voorgeschoteld kregen. Beide ploegen creëerden voorin weinig, maar Berkum ging nét iets beter met de kansen om.

    “We waren heel effectief, na twee verloren wedstrijden was de nul achterin houden heel belangrijk. We hebben het zakelijk over de streep getrokken, maar voetballend kon het beter,” vond Berkum-trainer Martijn de Vogel. Coach Jeroen Niks van Quick ’20 was van mening dat zijn ploeg vooral aanvallend veel te weinig had laten zien. “Te weinig diepte en te weinig creativiteit, het was wel blaffen maar niet bijten.”

    Subtiel
    De wedstrijd was nog geen 10 minuten oud toen Berkum, dat met een wat ongebruikelijke basiself was gestart, de score al opende. Jesper Drost kwam op de rechterflank in balbezit en gaf hoog voor, waarna Randy Vink met een subtiel kopballetje Quick-doelman Niels Ensink verraste: 1-0. De Zwolse fans gingen er eens goed voor zitten, maar werden daarna zeker niet verwend. Er werd door beide teams redelijk gecombineerd, maar kansen waren wel héél schaars.

    Direct na de pauze leek dat anders te worden toen Drost met een goede pass Vink op weg stuurde, maar de Berkum-spits vuurde in kansrijke positie naast het Quick-doel. Hierna gaven beide teams een soort herhaling te zien van het spel in het eerste bedrijf. Er werd redelijk gespeeld, maar het tempo was niet al te hoog en het gevaar hield over het algemeen op als de vijandelijke 16-meterlijn was bereikt.

    Spitsengoal
    Quick zette gaandeweg meer druk om de gelijkmaker te forceren, maar de Tukkers kwamen daarbij van een koude kermis thuis. Zo’n 10 minuten voor het slot kwam de bal na een fraaie combinatie tussen invaller Boaz Rahajaan en Dean Vreugdenhil bij Vink en met een echte spitsengoal wist de Berkum-topscorer de 2-0 binnen te tikken. Zo trok Berkum de uiteindelijk verdiende winst over de streep en daarmee behoudt de formatie van trainer De Vogel de aansluiting bij de subtop in de 4e Divisie D.

    Berkum-Quick ‘20, 24-10-2026
    Eindstand:
    2-0 (1-0)

    Scheidsrechter: Demir Guberinic
    Doelpunten: 9. Randy Vink (1-0), 81. Vink (2-0)
    Gele kaarten: Alex van Hoesel (Berkum), Ruben D’Hollosy (Quick ’20)
    Opstelling Berkum: Jasper de Visser, Derk Fuller, Coen van Heun, Alex van Hoesel, Yoren Dam (70. Boaz Rahajaan), Björn Bakker, Mart Lugtenberg (70. Kay Wissink), Dean Vreugdenhil, Morris Drent (64. Koen Nijkamp), Randy Vink, Jesper Drost (90+1. Thomas Remmink)
    Opstelling Quick ‘20: Niels Ensink, Bas Nijhuis, Ruben D’Hollosy (82. Liam Meenhuis), Gijs Olde Scholtenhuis, Daan Oude Veldhuis, Jesse Kip, Levi de Munck Mortier, Mike Tanke, Lars Getkate (82. Totte Olde Kalter), Wout Droste (46. Wes de Louw, 65. Thom Weierink), Stije Bijvank