Datum | Wedstrijd | Scheidsrechter | Veld | KK Thuis | KK Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 23-mrt. 09:00 | Nieuwleusen SV JO8-1 - Berkum JO8-3 | veld 4 A1 | |||||
za 23-mrt. 14:45 | DETO - Berkum 1 | S. (Semih) Kiremit | veld 1-DETO veld 1 | ||||
za 23-mrt. 12:30 | Berkum 2 - Nunspeet 2 | T. (Turhan) Yildiz | veld 1 | ||||
za 23-mrt. 12:00 | Gramsbergen 2 - Berkum 3 | S. (Steven) Vos | veld 1 | ||||
za 23-mrt. 14:30 | VSCO '61 3 - Berkum 5 | LH (Bertus) Stoel | veld 3 | 6 | 10 | ||
za 23-mrt. 14:30 | Be Quick '28 5 - Berkum 8 | veld 3 | 5 | 6 | |||
za 23-mrt. 15:00 | SVI 8 - Berkum 9 | veld 3 | |||||
za 23-mrt. 14:45 | Berkum 10 - ASC '62 8 | veld 2 | |||||
za 23-mrt. 12:30 | Lemelerveld JO19-1 - JO19-1 | H. (Hadaf) el Hamdouni | veld 3 | ||||
za 23-mrt. 14:45 | JO19-2 - ZAC JO19-3 | veld 1 | |||||
za 23-mrt. 14:45 | JO19-3 - SV Schalkhaar JO19-3 | veld 3 | |||||
za 23-mrt. 12:30 | JO17-1 - Helios JO17-1 | veld 2 | |||||
za 23-mrt. 12:25 | JO17-2 - SJO FC Dalfsen JO17-2 | veld 4 | |||||
za 23-mrt. 12:40 | JO17-3 - Wilsum JO17-1 | veld 3 | |||||
za 23-mrt. 14:30 | JO17-5 - JO17-4 | veld 4 | |||||
za 23-mrt. 10:30 | WVF JO17-4 - JO17-6 | T. (Tijmen) Koetsier | veld 1-Storica | ||||
za 23-mrt. 12:00 | SV Zwolle JO15-1 - JO15-1 | Afgeschermd | veld 3 | 5L | 6L | ||
za 23-mrt. 13:00 | Heino JO15-1 - JO15-2 | veld 1 | 9 | 10 | |||
za 23-mrt. 10:30 | JO15-3 - asv Dronten JO15-2 | R.A. (René) Buijsrogge | veld 2 | ||||
za 23-mrt. 10:30 | JO14-1 - SC Genemuiden JO14-1 | veld 4 | |||||
za 23-mrt. 08:30 | JO14-2 - SV Zwolle JO14-2 | veld 1 | |||||
za 23-mrt. 09:50 | Hardenberg '85 JO14-2JM - JO14-3 | veld 2 | 3 | 4 | |||
za 23-mrt. 10:30 | JO13-1 - Helios JO13-1JM | veld 1 | |||||
za 23-mrt. 08:30 | JO13-2 - SEH JO13-2 | veld 2 | |||||
za 23-mrt. 10:30 | Hattem JO13-1 - JO13-3 | M.A. (Mitchel) Esselink | veld 1 Hattem | 1R | 3R | ||
za 23-mrt. 08:30 | SVI JO12-2JM - JO12-3 | veld 4 A | 4 - Kleedkamer 4 | 13 - Kleedkamer 13 | |||
za 23-mrt. 08:30 | JO11-5 - VSCO '61 JO11-3JM | veld 4 A | |||||
za 23-mrt. 08:30 | WVF JO11-5 - JO11-6 | veld 4 A | |||||
za 23-mrt. 09:45 | JO10-6 - WVF JO10-7JM | veld 6 A1 | |||||
za 23-mrt. 09:30 | CSV'28 JO10-6JM - JO10-7 | veld 5 B1 | |||||
za 23-mrt. 11:45 | Jodan Boys, de VR1 - Berkum VR1 | R.H.J. (Ruben) Weijdema | veld 1 | ||||
za 23-mrt. 14:30 | ZVV '56 VR1 - Berkum VR2 | A. (Ahmet) Kicir | veld 1 | ||||
za 23-mrt. 12:30 | ASC '62 VR2 - Berkum VR3 | veld D | 5 | 6 | |||
za 23-mrt. 10:30 | MO17-1 - ST FC Meppel/Alcides MO17-1 | veld 3 | |||||
za 23-mrt. 10:00 | Be Quick '28 MO15-1 - MO15-1 | veld 3 | 13 | 14 | |||
za 23-mrt. 10:15 | Colmschate '33 MO13-2 - MO13-1 | veld 2 | |||||
za 23-mrt. 14:30 | Sparta E. MO20-1 - Berkum MO20-1 | veld 3 Sparta E | Vo6 | Vo5 |
Of ga via deze link naar de Sponsorklikpagina van VV Berkum en bestel online bij één van de ruim 300 aangesloten winkels!
Sportpark De Vegtlust
Boerendanserdijk 55
8024 AE Zwolle
tel: 0630 147 487