• Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    za 08-okt. 15:00d' Olde Veste'54 - Berkum 1S. (Sven) Spaanveld 2114. - 14.-15
    za 08-okt. 12:00Berkum 2 - Nunspeet 2P. (Peter) van der Zwanveld 1
    za 08-okt. 12:30ASC '62 2 - Berkum 3R. (Raymond) Kollemanveld C13 - Kleedkamer 13 ASC '6214 - Kleedkamer 14 ASC '62
    za 08-okt. 14:30Berkum 4 - ZAC 5veld 2
    wo 05-okt. 20:00WVF 4 - Berkum 6G.J.A. (Alexander) de Jongveld 1
    za 08-okt. 14:30Wijthmen 2 - Berkum 6veld 2
    za 08-okt. 13:00Nunspeet 5 - Berkum 7veld 2
    za 08-okt. 12:30Bergentheim 3 - Berkum 8Afgeschermdveld 2
    za 08-okt. 15:30WVF 11 - Berkum 9veld 4
    za 08-okt. 14:30Berkum 10 - Zwolsche Boys 8veld 1
    za 08-okt. 12:30JO17-1 - Excelsior '31 JO17-1J. (Jordi) Schrotenboerveld 2
    ma 03-okt. 19:30WZC Wapenveld JO17-1 - JO17-2WZC veld 135
    za 08-okt. 10:15SVI JO17-4 - JO17-4F. (Frank) den Elzeveld 38 - Kleedkamer 89 - Kleedkamer 9
    za 08-okt. 08:30WZC Wapenveld JO15-2JM - JO15-2WZC veld 2
    za 08-okt. 10:00JO12-1 - SEH JO12-1veld 3 B
    za 08-okt. 08:30JO12-2 - SVI JO12-2JMveld 3 A
    za 08-okt. 10:00VSW JO12-1JM - JO12-3H.C. (Rick) Dirksenveld 1 B
    za 08-okt. 08:30JO12-4 - ZAC JO12-5JMveld 3 B
    za 08-okt. 10:00JO11-1 - PEC Zwolle JO11-2veld 3 A
    za 08-okt. 09:45Wijhe '92 JO11-1 - JO11-2veld 2 B
    za 08-okt. 08:30SVI JO11-2JM - JO11-3veld 4 B4 - Kleedkamer 413 - Kleedkamer 13
    za 08-okt. 11:00IJVV JO11-3 - JO11-4veld 6 Postuma Arena A
    za 08-okt. 08:30JO11-5 - Wijhe '92 JO11-2veld 4 A
    za 08-okt. 10:00Raalte JO11-2 - JO11-6G. (Gertjan) Grootheddeveld 1 B
    za 08-okt. 10:30JCLE JO10-1JM - JO10-1veld 1 A1
    za 08-okt. 08:45F.C. Ommen JO10-2JM - JO10-2veld 3 A178
    za 08-okt. 11:00JO10-3 - Hattem JO10-1veld 6 A1
    za 08-okt. 08:30Be Quick '28 JO10-3 - JO10-4veld 7 pupillen A1910
    za 08-okt. 12:15JO10-5 - SVI JO10-2veld 6 A1
    za 08-okt. 09:45JO10-6 - SJO FC Dalfsen JO10-3veld 6 A1
    za 08-okt. 11:25WVF JO10-6 - JO10-7veld 5 A1
    za 08-okt. 08:30JO10-8 - CSV'28 JO10-6JMveld 6 A1
    za 08-okt. 08:30Vroomshoopse Boys JO9-1 - JO09-1veld 2-hoofdveld B2
    za 08-okt. 09:00SJO FC Dalfsen JO9-2 - JO09-2veld E A113 - 1314 - 14
    za 08-okt. 08:30ZAC JO9-3 - JO09-3veld 1-ZAC veld 1 B1
    za 08-okt. 11:30JO09-4 - Wijhe '92 JO9-2JMveld 5 A1
    za 08-okt. 10:30JO09-5 - Nieuwleusen SV JO9-2veld 5 A1
    za 08-okt. 09:00VSW JO9-1JM - JO09-6veld 1 A1
    za 08-okt. 08:30KHC JO9-1JM - JO09-7veld 1 A1
    za 08-okt. 08:30JO08-1 - IJVV JO8-1veld 5 A1
    za 08-okt. 12:30JO08-2 - F.C. Ommen JO8-2veld 5 A1
    za 08-okt. 09:30JO08-3 - SVI JO8-3veld 5 A1
    za 08-okt. 08:30't Harde JO8-2 - JO08-4veld 2 A2
    za 08-okt. 13:30JO08-5 - Den Ham JO8-1veld 5 A1
    za 08-okt. 15:00AZSV VR1 - Berkum VR1T.A.J (Thijmen) ter Horstveld 3
    za 08-okt. 14:30Swift '64 VR1 - Berkum VR2W.S. (Wesley) Schipperveld 112
    za 08-okt. 12:15Berkum VR3 - Rohda Raalte VR1veld 4
    za 08-okt. 10:15MO17-1 - Rohda Raalte MO17-1veld 2
    za 08-okt. 12:45CSV'28 MO15-2 - MO15-1veld 2
    za 08-okt. 08:30MO13-1 - SC Rouveen MO13-1veld 2
    vr 07-okt. 20:00Berkum VR18+1 - SV Zwolle VR18+1veld 2 A
    za 08-okt. 10:00Berkum JO14-1 - SV Zwolle JO14-1veld 157