Datum | Wedstrijd | Scheidsrechter | KK | ||
---|---|---|---|---|---|
30 mrt. 13:30 | Berkum 2 - AZSV 2 | J.H. (Erik) Geubels | |||
30 mrt. 12:15 | KHC 2 - Berkum 3 | L. (Luuk) Verhoef | |||
30 mrt. 14:30 | VSCO '61 3 - Berkum 4 | J.H. (Jochem) Schreurs | |||
30 mrt. 14:30 | OWIOS 3 - Berkum 5 | H (Henry) Polinder | |||
30 mrt. 12:30 | HTC 4 - Berkum 8 | ||||
30 mrt. 14:30 | Berkum 9 - IJVV 10 | T.P. (Thomas Patrick) Geubels | |||
30 mrt. 10:15 | Berkum JO17-3 - Hatto Heim JO17-2 | R.A. (René) Buijsrogge | |||
30 mrt. 11:00 | DOS Kampen JO16-3 - Berkum JO17-4 | D. (Dennis) Koekkoek | |||
30 mrt. 09:15 | Berkum JO13-1 - FC RDC JO13-1 | ||||
30 mrt. 11:00 | Berkum VR3 - HHC Hardenberg VR4 | ||||
30 mrt. 10:30 | WVF MO17-1 - Berkum MO17-1 | C.V.S. (Carlijn) Logtenberg | |||
2 apr. 18:30 | Berkum JO13-3 - WVF JO13-3 | ||||
4 apr. 20:00 | ASC '62 VR2 - Berkum VR3 | 16 - Club | |||
5 apr. 20:00 | Berkum VR1 - FC Gonemo VR1 | E. (Eduard) Oostendorp | |||
5 apr. 19:30 | Berkum VR30+1 - WVF VR30+1 | ||||
5 apr. 20:00 | Berkum VR30+1 - HTC VR30+1 | ||||
5 apr. 20:30 | VSCO '61 VR30+3 - Berkum VR30+1 | ||||
6 apr. 14:30 | AZSV - Berkum | J. (Jessey) van Pinxteren | 22S - Scheidsrechters | ||
6 apr. 11:45 | VVOG Harderwijk 2 - Berkum 2 | P. (Peter) van der Zwan | |||
6 apr. 12:15 | Berkum 3 - SVZW 2 | E.D. (Enzo) Lub | |||
6 apr. 14:30 | DOS Kampen 4 - Berkum 4 | ||||
6 apr. 12:15 | Berkum 5 - WHC 3 | ||||
6 apr. 13:30 | Berkum 8 - SVI 4 | ||||
6 apr. 15:45 | Berkum 9 - Swift '64 5 | ||||
6 apr. 12:30 | F.C. Ommen 9 - Berkum 10 | ||||
6 apr. 14:30 | Berkum JO19-1 - SP Eefde JO19-1 | J. (Jordi) Schrotenboer | |||
6 apr. 14:45 | Lemelerveld JO19-2 - Berkum JO19-3 | ||||
6 apr. 16:30 | WVF JO17-2 - Berkum JO17-1 | ||||
6 apr. 13:15 | Go Ahead Kampen JO17-3 - Berkum JO17-2 | ||||
6 apr. 14:15 | Berkum JO17-3 - SV Zwolle JO17-1 | ||||
6 apr. 10:30 | DVS'33 Ermelo JO17-4 - Berkum JO17-4 | ||||
6 apr. 12:45 | Nunspeet JO17-3 - Berkum JO17-5 | ||||
6 apr. 12:30 | WHC JO17-3 - Berkum JO17-6 | ||||
6 apr. 10:15 | Berkum JO15-1 - DVC Dedemsvaart JO15-1 | ||||
6 apr. 10:20 | Berkum JO15-2 - Hulzense Boys JO15-1 | ||||
6 apr. 10:00 | EZC '84 JO15-1 - Berkum JO15-3 | ||||
6 apr. 10:30 | De Zweef JO14-1JM - Berkum JO14-1 | M.F.J. (Michael) Kohinor | |||
6 apr. 10:15 | ZAC JO14-2JM - Berkum JO14-2 | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO14-3JM - Lemelerveld JO14-2JM | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO13-1 - SV Zwolle JO13-1JM | ||||
6 apr. 11:00 | Raalte JO13-1 - Berkum JO13-2 | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO13-3 - DOS Kampen JO13-3 | ||||
6 apr. 08:30 | ZAC JO12-1JM - Berkum JO12-1 | ||||
6 apr. 08:30 | SVI JO12-2JM - Berkum JO12-2 | ||||
6 apr. 11:30 | Berkum JO12-3 - Urk JO12-2 | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO12-4JM - SVI JO12-5 | ||||
6 apr. 10:00 | Berkum JO12-5 - CSV '28 JO12-7JM | ||||
6 apr. 08:30 | SVI JO12-3JM - Berkum JO12-6 | ||||
6 apr. 09:45 | Urk JO11-1 - Berkum JO11-1 | M. (Meindert) de Boer | |||
6 apr. 10:00 | Heino JO11-1 - Berkum JO11-2 | ||||
6 apr. 11:30 | Berkum JO11-3 - SJO VCHW JO11-1JM | ||||
6 apr. 10:00 | Berkum JO11-4JM - USV JO11-1JM | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO11-5 - HTC JO11-2JM | ||||
6 apr. 09:00 | SC Genemuiden JO11-3JM - Berkum JO11-6JM | ||||
6 apr. 10:30 | JCLE JO10-1JM - Berkum JO10-1 | ||||
6 apr. 09:45 | Berkum JO10-2JM - Be Quick '28 JO10-1 | ||||
6 apr. 11:00 | Berkum JO10-3 - SV Zwolle JO10-2 | ||||
6 apr. 09:00 | SV Zwolle JO10-1JM - Berkum JO10-4 | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO10-5JM - SVI JO10-4 | ||||
6 apr. 08:30 | ZAC JO10-4JM - Berkum JO10-6 | ||||
6 apr. 10:00 | 's Heerenbroek JO10-2 - Berkum JO10-7 | ||||
6 apr. 11:00 | Heino JO9-1JM - Berkum JO9-1 | ||||
6 apr. 10:30 | Berkum JO9-2 - Be Quick '28 JO9-1 | ||||
6 apr. 08:30 | WVF JO9-5 - Berkum JO9-3JM | ||||
6 apr. 08:30 | Berkum JO9-4 - SVI JO9-4JM | ||||
6 apr. 10:00 | WZC Wapenveld JO9-1JM - Berkum JO9-5 | ||||
6 apr. 09:30 | Berkum JO8-2 - ZAC JO8-2 | ||||
6 apr. 08:30 | IJVV JO8-3JM - Berkum JO8-3 | ||||
6 apr. 11:30 | Berkum JO8-4 - SVI JO8-3 | ||||
6 apr. 12:30 | Berkum JO8-5 - Hatto Heim JO8-3 | ||||
6 apr. 10:00 | WZC Wapenveld JO8-1JM - Berkum JO8-6JM | ||||
6 apr. 14:45 | Berkum VR1 - Ter Leede VR2 | J (Jacco) van de Beek | |||
6 apr. 17:00 | Berkum VR2 - Go Ahead Kampen VR1 | ||||
6 apr. 10:15 | Batavia '90 MO17-1 - Berkum MO17-1 | H.J. (Jorik) Scheffers | |||
6 apr. 12:00 | Berkum MO15-1 - SV Zwolle MO15-1 | ||||
6 apr. 10:15 | Berkum MO13-1 - ZAC MO13-1 | ||||
6 apr. 17:00 | Berkum MO20-1 - DETO MO20-1 | ||||
9 apr. 19:00 | Berkum JO17-2 - SJO FC Dalfsen JO17-2 | ||||
10 apr. 19:30 | Nieuwleusen SV JO19-2 - Berkum JO19-2 |
Of ga via deze link naar de Sponsorklikpagina van VV Berkum en bestel online bij één van de ruim 300 aangesloten winkels!
Sportpark De Vegtlust
Boerendanserdijk 55
8024 AE Zwolle
tel: 0630 147 487